1. 41.
  Feminist kız türüdür. geçmişte yaşadıkları dolayı nefret duyulan kişilerdir.
  ... morbulut
 2. 42.
  şahsımdır. kadınlar kadar adi hiçbir şey olmayan şu dünyada, kesinlikle haklı olan kişidir. kadınlar bile kadınları düşman bellemişken, erkeklerin tiksinmesi anormal olmasa gerek.
  3 -3 ... erebyss
 3. 43.
  nimet olum nimet onlar deme öyle.
  2 ... e f f e
 4. 44.
  Bir dönem içinde bulunduğum grup. Neyse ki sonra yurt dışına çıkabildim ve insan gibi insan ve kendi dengim bir kadınla evlenebildim. Hiç burada prim yapmaya çalışmayacağım, Rusya Kazakistan ve Özbekistan görmüş biriyim. Evli olduğum kişi ise Özbek. Şimdi tipi ortalamanın altında, hayatta edindiği başarı 20 taksitli ıphone almak ve kankisi Merve ile bir bardak kahveye 15 lira bayılıp akşama kadar dedikodu yapmak olan bir kadının attığı trip Monako prensesi tribi olunca adamın zoruna gidiyor. Türk kızı şu saydığım ülkelerde yaşasa bu kafa ile ciddiye bile alınmaz adam yerine konmaz. Hani hep dersiniz ya cinsel açlığın afrikası Türkiye diye, heh o cinsel açlık sizin bi tarafınızı laf dağına çıkarıyor ve adam yerine konmanızı sağlıyor bilin istedim.
  -1 ... sosyalfasist
 5. 45.
  Eziktir.
  Nefret bana kalırsa eziklik belirtisidir.

  Kime karşı olursa olsun.
  3 -6 ... insan olmaya ceyrek kala
 6. 46.
  Ben, misojini deniyor bu duruma bilidiğim kadarıyla.
  ... regular everyday normal guy
 7. 47.
  Kısa boylu, kel, çirkin ve kompleksli bir ruh hastasıdır. Kızlarda seni sevmiyor.
  3 -1 ... pinklady
 8. 48.
  Edebilir. Annesiyle sorunu olmuştur, çocukluktan kalma bir duygusu hala içinde yaşıyordur. ne yaşadığı kimsenin %100 bilinmez. Nefret öfke kin bunlar sizi tüketir ama en nihayetinde birer duygudur. Kimseye zarar vermiyorsa yalnızca içinde yaşıyorsa nefretini devam etsin. Tükendiği noktada nefretini kendini nasıl bir adam/kadın yaptığını görmüş olur.

  Ama bir yerden sonra da bu nefret içinden çıkmak isteyecektir. Bu bence duygular evreninin geldiği en güzel ve tehlikeli tarafı. çünkü öyle duygular ki, kişiliğini de yavaş yavaş bu renge boyar. Önce kızdan sonra kendinden sonra da bütün her şeyden nefret boyutuna ilerlersiniz ki bence tehlikelidir. Gözlerini kapattığı sürece karanlığa alışmaz kişi, yalnızca ışık aramaz. Işığı unutur. Gereksiz görür. Çünkü karanlıkta da görmeye başlar.
  Sevgi, güven gibi duyguları insanlar gerekiyorsa hayvanlar çok güzel veriyor. En büyük destekçim sokakta bulduğum yavru bir kediydi. O da vermiyorsa doğaya çıkın ara ara, bilmediğiniz sokaklara ilk yada son kez bakıyormuş gibi bakın. Birazdan ölecekmişsiniz gibi bakın her şeye. Ne o kadar kıymetli her şey, ne de kıymetsiz. Hayat o kadar da anlamsız değil. Nasıl doğumdan ölüme bir insanla birlikte olamıyor, yüzlerce insanla muhatap oluyorsak duygularda öyle. Gelip geçiyor beş sene önce üzüldüğüm, nefret ettiğim çoğu şey şu anki bulunduğum konuma gelmemi sağladı. Öz güven eksikliğimiz varsa bunun için yardım alabilirsiniz, bu da bir çok şeyi tetikler.
  6 -3 ... karayavurmusbalina
 9. 49.
  doğru düzgün beni sevdiğim kadar seven bir kadın bulup geri kalan tüm kadınlardan nefret etmek istiyorum.
  ... firindasutlacc
 10. 50.
  tüm kadınlardan nefret ediyorum.
  ikisi hariç.
  1 ... mavi gozlu kizlari severim