1. 1.
  Merak edilesi merak.
  Şimdi bakıyosun hanzo da olsa, yobaz da olsa yeter ki hekim olsun, kızlarımız bu erkeklere kalplerini cömertçe sunuyorlar ve insan hayret ediyor.
  Mesela sözlükte bir tip var tibb diye. Elaman kız düşürcem diye yıllarca kas yapmış. Öte yandan kel ve göbekli adam hekim olmuş ve daha çok kızla aşk yaşamaya başlamış...
  Demem o ki ; kol kaslarınızı geliştirmek yerine beyin kasınızı geliştirin. Daha çok düşüyor böyle.
  Kesin bilgi, yayalım.
  28 -11 ... ceviz agaci golgesinde
 2. 2.
  cahillikten kaynaklanan durum. şimdi o küçücük ve boş beyinleriyle doktorlar dizisi falan izliyorlar sonra doktorlara özeniyorlar. bir de doktorların nasıl doktor olduğunu bilmiyorlar, sanıyorlar ki çok zekiler ve sadece kendilerinden öncekilerin bulduklarını ezberlemiyorlar. ha bir de yüksek puanı var ya doktorluğun. bu onlara çok çalışkan ve zeki oldukları izlenimini veriyor. ama özellikle türk kızları aşırı cahil olduğu için, puanın aslında yüksek nüfustan kaynaklandığını bilmiyorlar. nüfus yeterince az olsaydı kendi de doktor olabilirdi ama o zaman doktorluğun yüzüne bakmazdı çünkü herkes olabiliyor olurdu. neyse, doktorların uyguladığı tedavileri biyologların bulduğunu bilmez çünkü cahil. ayrıca biyologlar doktorlar kadar para kazanmıyor. nesine baksın onların? kendisi prenses ya, en güzelini hak ediyor. aslında prenses falan değil, bildiğin hadsiz, şımarık, tembel, cahil ve hayatını başkasına parazit olarak geçiren rezil, beş para etmez, işe yaramaz, ucuz, basit bir canlının teki. ama yok, kendisine bunu söylemezler çünkü onu sikmek istiyorlar. sikene kadar pohpohluyorlar. aslında erkekler bu kadar salak ve abaza olmasa, kendisinin de cinsiyeti ve kendini siktirme ihtimali olmasa koca bir hiç. hak etmediği biriyle evlenmek ister, hak etmediği biri olmasa zaten götü arşa ulaştığı için evlenmeye gerek duymaz, bekar kalır. kadınların ne kadarı bilmiyorum, çoğu mu yoksa bir bölümü mü, gerçekte böyle pislik varlıklardır. hemcinsleri bile sevmez onları. gidin bir mastürbasyon yapın, aklınız başınıza gelsin ve bunları düşünün.

  edit: kaslı değilim. kaslı erkeklere vermek isteyen kızlar da kaşardır bence. cinselliğini tatmin etmek isteyen, duyguları dış görünüşe bağlı olan basit, sığ canlılardır. birini sevecekseniz karakteri ve düşünceleri sebebiyle sevin.
  17 -10 ... anambunelan
 3. 3.
  Kadınların romantik değilde realist olduklarını anlayamayan insan beyanı.
  10 -10 ... sherlockholmesss
 4. 4.
  araba alirken bile doktordan temiz ilanina oncelik veren erkeklerin kompleksli basligi.
  8 -8 ... yedirenklidivit
 5. 5.
  Bende kadın olsam kaslı değil de zeki ve sağlam işi olan adama bakardım yani mantıklı davranış kas karın doyurmaz.
  6 -2 ... tembelhayvan
 6. 6.
  bu ülke şu doktorlardan ne çok çekti dostum ya.
  dermansız dert gibi bu doktorlar. kızılabilecek her konuda failler, fail değilse zanlılar, zanlı değilse her suça aday gösterilebilir mübarekler.
  12 -1 ... nanautzin
 7. 7.
  doktoralarını verip akademik kariyerlerine başlamak isteyen kızlardır.
  9 -3 ... monk of monkmountain
 8. 8.
  beyinde kas olsaydı amcam da halam olurdu denilesi merak.
  ... deli anlamindaki de
 9. 9.
  (bkz: anana sor)
  4 -2 ... ergap
 10. 10.
  Niye doktor? Hapı yutmak için. Yada ne bileyim kızlar küçükken evcilik oynardı. Erkekler ise ya polisçilik ya doktorculuk oynardı. Aşinalık oradan geliyor olmalı. Tabi latife yapıyoruz alınmayın hemen. Şaka bir yana devir ekonomi devridir gençler. Kaslar bir yere kadar..kızı kendi haline bırakırsan ya davulcuya varır ya zurnacıya, bu kafa da eskilerde kaldı, hepsi malın gözü artık. Vatandaş kendi geçim derdiyle uğraşsada evladı uğraşsın istemiyor, herkes daha rahat yaşama derdinde. Mesele kara kaş kara göz değil. üstelik herkes kendince haklıdır. Aşk sevgi dizilerde onlar, sakın dizileri gerçeklerle karıştırmayın. Çok nadir binde bir istisnalar harici en fakiri bile çulsuz adama kız vermezler. Bu demek değildir ki kendinizi değerli hissetmeyin. Aksine siz değerlerinizle var olun. Değerlerinizden taviz vermeyin. Sizi buna zorlasalar da mecbur bırakamazlar. Belki türlü gaileler nedeniyle üni okumamış doktor mühendis v.b. yakışıklı meslek guruplarından birinde olmayabilirsiniz. Sorun değil ki bir meslek sahibi bir memur yada ne bileyim bir işçi olabilirsiniz belki ama dünya için para için adamlıktan vazgeçmeyin. Size göre birileri mutlaka vardır ve olacaktır. Dış görünüşe aldanmayın. Rahat Bırakın kim kimi istiyorsa ona varsın. Siz değerli olursanız, mutlaka ve mutlaka sizin denginiz size denk getirilir. Aramak bulmak sebep olsa da olmasa da..
  5 -1 ... gazeloglu