1. 1.
  nasıl bi haltsa mınakodumun yerinde, tipi az biraz bi boka benzemesin, bi sike derman olsun, hemen bigün bi şekilde çok ünlü olacağına, oyuncu, şarkıcı şucu bucu, ünlü sevgilsi veya başka bişekilde, piyasanın amına koycaklarına dair derin bi inanç oluyor bayanlarda. alayında, bak, bizzat tanıdığım gördüğüm çok tipsiz olmayan tüm kızlarda vardı bu.

  yaptığı işi falan geçici yapıyo, asıl mesleği celebritilik hasbamın, ama daha dünya bunun farkında değil. kızın mesleği doktorluk, cast seçmelerine gidiyo, ötekinin mesleği baytarlık, cast ajanslarına falan da gitmiyo ama bekliyo evrenden o anın kendisine yollanmasını, bişey olacak ve patlamayı yapacak, berikinin mesleği ön muhasebecilik, o da aynı, diğer tezgahtar, satış danışmanı denmesini istiyo, o da kapıdan içeri ezel akay'ın girip bi sonraki filminin auditionuna davet edeceğinden emin.

  erkekler de tanıyorum mesela ben, bi kısmı baya baya da yakışıklı hani. ama adam tıbbi ilaç mümessili mesela, aklının ucundan geçmiyo böyle bişey, en azından hayatını böyle bişeyi hayal etmekle geçirmiyo. ne torna tesviyeci, ne cnc tezgahı operatörleri var bu ülkede, koysan bu deliganlıları hustler'a amerikan kızlarının dibini düşürür. ama yok, adamlarda böylesi gereksiz hevesler yok. şaka maka, erkekler çekilesi varlıklar değil, bi erkek olarak oldukları her yerde göz zevkimi bozuyorlar ama hakkını vermek lazım, erkek kadından çok daha deliganlı bir varlık.

  heves kırıcı bi tip gibi görünmek istemem, gerçekten kendine güvenen, tarzıyla, koca götü ve bıngıl memeleri ile falan kitleleri ardından sürükleyebileceğine emin bayan arkadaşlar tabi ki koşsunlar hayallerinin peşinden ama kötü haber şu ki; bu memlekette gelecek 15 yılda olsun olsun 2.500 tane televziyona vesaire çıkan "ünlü" kadın kontejanı var, ve siz o kadro için yaklaşık 8 milyon kişi falan tepişiyorsunuz kızlar. komik oluyor. atanamayan coğrafya öğretmenlerinden betersiniz mk.
  2 ... horrible secret
 2. 2.
  o kadar çok ünlü olmak istiyorlarsa +18 videolarını yayınlasınlar ülkenin gündemine otururlar.
  ... dimmuborgir