1. 1.
  Amaaan koy götüne, diyerek daha önce yapmadıkları şeyleri birden ve ölçüsüz şekilde yapma eşiğidir.

  Mesela bakıyorsun, hanım hanımcık kızceyiz, bir takım ilişki denemeleri/girişimleri sonunda umduğunu bulamadıysa bir süre sonra bu moda girebiliyor.

  Erkeklerin benzer süreçler sonucunda “ben de tam bir piç olucam, orospu çocuğu olucam” moduna benziyor.

  Tabi piyasa çoğunlukla erkeğin talep ettipi ve kadının seçim yaptığı kurallara göre işlediğinden “piç olucam, çakal olucam” diyen erkekten genelde bir sik olmuyor. Öyle kendince cellallenip başa dönüyor garibim.

  Gel gör ki, kadın için durum aynı değil. Yekten giyim şeklini değiştirmesi bile, abazan ağırlıklı da olsa, toplam talep miktarını arttırmaya yetebiliyor. Yahut daha davetkar (kaşarımsı desek de olur) tavırlar sergilemeye başlarsa (yine abazan ağırlıklı ve cinsel amaçlı da olsa) talep miktarı artıyor.

  Bir nev’i, kaliteden, prensiplerden ödün vermek pahasına piyasa rekabetinde kendine yer açmış oluyor. Erkek isyanı cinsinden bakarsak “artık kaşar olucam amk” demek gibi bir şey. Erkeğinkinden farklı olarak Piyasa koşulları bunu zorlaştırıcı mahiyette değil.

  Tam tersine, ‘artık piç olmak’ daha zor. Zira, kalite ve nitelik artışını şart koştuğundan artık piç olmaya karar veren erkeğin piçlik yapabileceği hatun bulması için öncekinden daha albenili olması, bir bakıma seçen konumuna geçmesi iktiza ediyor. E götünü kaldırmaya niyetin yoksa o kendiliğinden olmuyor haliyle.

  Kadın içinse, kaşarların bu denli rağbet gördüğü ortamda öyle olmamak çaba gerektiren bir şey. Bir diğer deyişle düşük standartlı davranmayı gerektiriyor ve haliyle ekstra bir çaba, mücadele ve sürece gerek yok.

  Niteliği, kalitesi, davranış şekilleriyle seçici piramidinde en üstlerde bulunan kız; çoğunlukla kötü giden ilişki neticesinde ‘sikerim piramidini’ deyip kendini aşağıya çekiyor ve daha düşük nitelikli ama daha kalabalık bir kitleyi portföyüne alıyor.

  Bu değişimi oldukça keskin ve hızlı şekilde yaşayanlar var ki, bir süre sonra ‘napıyorum lan ben’ sorgusuna girip pişmanlık duymaları muhtemel. Bu sefer diğer uca savrulup herkesle iletişimi kesme yoluna da gidebilirler.

  Bu süreci yavaş yavaş, deneye deneye yaşayanlarda ise o geri dönüş pek olmuyor. Yavaş yavaş kaşarlandığında o yaşam biçimine ayak uyduruyor ve kişiliğinin bir parçası haline geliyor.

  Tabi herkesin haklı bir sebebi var. O nedenle pek yargılayıcı da olmamak lazım.

  Diğer yandan, bu eşiği atlamış kıza (özellikle yeni atlamışsa) karşı tedbirli olmakta fayda var. Zira henüz potansiyelini ve olanaklarını tam keşfetmediğinden o sınırlara kadar deneme yanılma sürecinde olabilir. Bu durumda Siktir yeme veya aldatılma ihtimali kuvvetleniyor. ‘Artık piç olucam’ diye ağlatan kızlar da genelde bunlar oluyor zaten.

  Kolay gelsin.
  1 -4 ... samgold
 2. 2.
  boşalırken titremeye başladıkları an evet.
  -3 ... trakyali pilot
 3. 3.
  15 saat çişini tuttuktan sonradır.
  1 ... silgi yiyen kadin