1. 1.
    ilginç bir gerçeklik. istisnalar da olmakla birlikte bir kızın dış görünümü güzelleştikçe, çevre ona karşı ekstradan toleranslı davranmaya devam ettikçe iç dünya olarak berbat bir şeye dönüşüyorlar. Resmen bir hayat tüketicisi oluyorlar. Erkeklerde durum bu kadar bariz değilken kızlar da çok bariz. Sebebi ne ola ki?
    4 -3 ... insectoidzz
  2. 2.
    içerden nefsi, dibinden şeytanı, etrafından onca düşmanı -güzelin düşmanı çoktur- alabildiğince pohpohlarsa normal bir insan bile şirazeyi kaçırır. Olâğan bir durum bu. Arz talep meselesi. Talep arttıkça malın arzı çoğaldıkça kalite düşer. El işçiliğinden sanayi ve seri üretime geçtikçe mal piyasa malı olur.
    4 -2 ... gazeloglu
  3. 3.
    dışı seni içi beni yakar.
    ... seruven44
  4. 4.
    yanlıştır -bu dünya harikulade güzellikte hukukçu kadınlar -üniversite doçentleri- yüksek makamlara gelmeyi başarmış kadınlarla doludur.

Benim boşanma avukatım bi Alman kadındı ve o fizikle Playboy a poz verseydi playboy yok satardı.
    1 -4 ... paganviodio
  5. 5.
    kızlarda güzellik arttıkça kalitenin düşmesi

Güzellik kadınlara erkekler üzerinde mutlak bir güç verdiği içindir.
    ... sassanach
  6. 6.
    (bkz: istisnalar olmakla birlikte)
    (bkz: kalite nedir)
    2 ... insectoidzz
  7. 7.
    Nedeni bellidir. Prezantabl bir kız malak olsa da yalakalıkla işlerini gördürebilir. Bu durumda beynine değil makyaj ve giyim gibi dış görünüşüne önem verir.
    ... tenete
  8. 8.
    kadınlarda zeka-güzellik arasında ters orantı olduğu aşikar. sebebi ise güzel kadınların ihtiyaç duydukları ilgiyi erkeklerden çok kolay ve fazlasıyla almasıdır zannımca. hiçbir çaba göstermeden sadece doğuştan gelen güzelliği sayesinde ilgi odağı olması sonucu beynini pek de kullanma ihtiyacı duymayan hanım kızımız bunun sonucunda kendini geliştirmez, okumaz, araştırmaz,düşünmez çünkü ufak bir dekolte vererek ya da bir tebessümle karşısındaki erkeğin gönlünü çalabiliyor zaten. haliyle beyni yosun bağlar ve aptal ama çekici kız sınıfına girer.
    -2 ... ifiwereyou
  9. 9.
    bence erkeklerde de var bu, dış görünüşü güzel insanların birkaçı içini geliştirmeye gerek duymuyor.
    1 -1 ... penald