1. 1.
  ilginç bir gerçeklik. istisnalar da olmakla birlikte bir kızın dış görünümü güzelleştikçe, çevre ona karşı ekstradan toleranslı davranmaya devam ettikçe iç dünya olarak berbat bir şeye dönüşüyorlar. Resmen bir hayat tüketicisi oluyorlar. Erkeklerde durum bu kadar bariz değilken kızlar da çok bariz. Sebebi ne ola ki?
  6 -4 ... insectoidzz
 2. 2.
  içerden nefsi, dibinden şeytanı, etrafından onca düşmanı -güzelin düşmanı çoktur- alabildiğince pohpohlarsa normal bir insan bile şirazeyi kaçırır. Olâğan bir durum bu. Arz talep meselesi. Talep arttıkça malın arzı çoğaldıkça kalite düşer. El işçiliğinden sanayi ve seri üretime geçtikçe mal piyasa malı olur.
  5 -2 ... gazeloglu
 3. 3.
  dışı seni içi beni yakar.
  ... seruven44
 4. 4.
  yanlıştır -bu dünya harikulade güzellikte hukukçu kadınlar -üniversite doçentleri- yüksek makamlara gelmeyi başarmış kadınlarla doludur.

  Benim boşanma avukatım bi Alman kadındı ve o fizikle Playboy a poz verseydi playboy yok satardı.
  1 -4 ... paganviodio
 5. 5.
  kızlarda güzellik arttıkça kalitenin düşmesi

  Güzellik kadınlara erkekler üzerinde mutlak bir güç verdiği içindir.
  ... jardani jovonovich
 6. 6.
  (bkz: istisnalar olmakla birlikte)
  (bkz: kalite nedir)
  3 ... insectoidzz
 7. 7.
  Nedeni bellidir. Prezantabl bir kız malak olsa da yalakalıkla işlerini gördürebilir. Bu durumda beynine değil makyaj ve giyim gibi dış görünüşüne önem verir.
  ... tenete
 8. 8.
  Arz talep iliskisi. bir urune cok fazla talep olursa ne yaparsin? Fiyatla oynayabilirsin istedigin yerdd satar istedigin yerde reklamini yapar diledigin islemi yaparsin. Bu da o mantik,
  Guzel kiza talep fazla olur. Bunun sonucunda kizimizda bir takim egoist veya simarik tavirlar gozlemlenir.
  3 -2 ... rebel12
 9. 9.
  Doğru söze ne denir?

  kızlarda güzellik arttıkça kalitenin düşmesi
  3 ... thebiggraywolf
 10. 10.
  Dış güzelliğin, maddi olanın, aldatıcı olmasıyla doğru orantılı olan gerçek. Yalnız kadın için değil erkek için de geçerli durum. Geneli itibariyle varlığın ihtişamlı yüzüne sahip olanların yaşadığı handikap. Yüksek aklın keskin zekanın müstesna kabiliyyetin sahipleri. Mal makam şöhret itibar kariyer sahiplerinin hepsinin handikapı. Bu tüm soyut kavramlardan ahlaki tutumlardan maneviyattan yani dinden uzaklaşma ile de paralellik arzeder aynı zamanda. Çünkü insan ihtiyaçsızlık hissettikçe gurura ve kibre kapılır. Dünyaya daha çok dalar. Ölümü unutur. Gücün, dünyanın hakimiyetinin ve hırslarının kölesi haline gelir. Adeta materyalist diyalektiğin oyuncağı olur. Özünü kaybeder. Aslını unutur. Kulluk acziyetini göremez. Sömürünün parçası olur halbuki. Zanneder ki bu çark hep böyle dönecek. Bu düzen çok sürmez aslında. Ama geç farkeder. Çaptan düşünce uyanır tezgahı. Halbuki hastalar çaresizler garipler kimsesizler çirkinler toplum tarafından dışlanmışlar ezik düşük asosyal fakir ve belkide aptallar en azından varlığın kibrinden uzaktır ve aynı oranda bir şekilde daha mutlu ve huzurludurlar farkında olmasalar da.

  Varlık nimeti en büyük imtihan vesilesidir.
  ... gazeloglu