1. 1.
  zamanında 4.98 ortalama ile taşaklı bir süper liseye giriş yapmamla fark ettiğim gerçekti. liseliler bilmez, hatta ne liselileri üniversiteliler bile bilmez süper lise diye bir şey vardı, öyle herkeşler giremezdi hey gidi.

  bizim okulda süper ve düz bir aradaydı. süperler sabahçı, düzler öğlenciydi. ne kadar emine, nuriye varsa bizdeyken; tüm merveler, selinler düzdeydi. öğleden önce okulun endüstri meslek torna tesviye'den farkı yokken, öğleden sonra bildiğiniz podyuma dönerdi. birkaç yıl sonra da fen, tm, sosyal ve dil diye ayrıldık. bok varmış gibi fen'i tercih ederek daha o yaşta sosyal hayatımı resmi olarak bitirmiş oldum. ne kadar depresif erkek ve sakallı kız varsa bir aradaydık artık. tm'deki kızlar eh işte iken, sosyaldeki kızlar vay be dedirtirdi. ama o dil yok mu? adeta şampiyonlar ligi gibiydi, victoria's secret neymiş? hele o sarı kıvırcık saçlı, çekik gözlü ve uzun bacaklı kızı 15 yıl geçti hala unutamıyorum. şimdi nerelerde bilmiyorum, ama pornocu bile olmuş olsa nikahıma alırım o derece bir dişi hanımefendi idi.

  sadece okulda değil, iş hayatında da böyle olduğunu fark ettiğimde artık çok geçti. mesela bir yönetici kelli felli kadınlara bakın, bir de personele. şimdiki aklım olsa patron olmak yerine call center'da çalışırdım amk :S
  9 -9 ... nesgayfe
 2. 2.
  (bkz: şehir efsaneleri)

  not: dedeniz sayılırım.
  -1 ... john yossarian
 3. 3.
  allah bir yerden verince bir yerden alıyor.
  3 ... itoglu yourself
 4. 4.
  şehir efsanesi olmayan, sokağa çıkıldığında dahi kolaylıkla sağlaması yapılabilecek gerçektir.
  ... nesgayfe
 5. 5.
  Süper liseyi süper zanneden zavallıların içine düştüğü durum.
  4 -1 ... sneeuwwit
 6. 6.
  Anadolu ve fen liselerini kazanamamış, süper liseye kalmış birinin yapmış olduğu tespittir.

  Doğru da değildir ayrıca, korelasyon yok güzellikle zeka arasında.
  9 -3 ... mary mary lou
 7. 7.
  Güzel olmak fazla ilgi görmek demektir fazla ilgi görmek avelleşmek demektir...
  ... nedostupnaya
 8. 8.
  süper liseleri küçümseyenleri göstermiştir.

  süper lise deyip geçmeyin, anadolu/fen kazanan(!)ların %99.9'u fetöcü ineklerdi ve şu an hepsi kodeste. bizim zamanımızda en kaliteli öğrenciler süper'e ve askeri liselere gitti.

  robot, inek ve hayin olmakla zeki olmak çok farklı şeyler.
  1 -3 ... nesgayfe
 9. 9.
  Alakası yok hem Cirkinim hem malim.
  4 ... lloser
 10. 10.
  Güzel kızlara erkekler aşık oluyor. Kızlar da bütün akıllarını ilgilerini aşka odaklıyor. Başka bir şey düşünemez olunca ayqüleri otomatikman düşüyor.
  ... sanki yarin dunden daha eski