1. 1.
  cidden yavşak ve dönek erkeklere tahammülüm yok. hele hele, meriç olma sevdasına yazanlara ve ben kadın dostuyum ne dersem doğrudur diyenlere hiiiççç müsamaha gösteremem.

  evet; aranızdan bir sözlük meriçini sıkıştırıp, kafasını duvara sürte sürte akıl getirebilme yetisine sahip olabilirliğini test etmek, yavşak ve dönek ruhunun kapladığı bedenini kireçlere yatırmak, bu çorak ülkede, sürekli sulama yaptığını iddia ettiği o bamyasına ayarlı pense takmak istiyorum.

  defol amk meriç'i.
  2 -4 ... arsizz
 2. 2.
  meriç diyecekler diye susmayan, doğruyu yapan insan davranışıdır.

  insanlar şu yafta yüzünden bir kadını korumaya, destek olmaya korkar oldular . çünkü bu kafaya göre kimse kimseyi beklentisiz korumaz.
  6 -2 ... nadia nadia
 3. 3.
  küfürün erkeğe de kadına da edileni kötüdür. kadına küfür edilmesi, erkeğe küfür edilmesinden daha kötüymüş gibi bir algı yaratmayın burada. ha yüz yüze olunsa erkeğin fiziksel olarak karşılık verebilme durumu varken kadının ise böyle bir seçeneği olmadığından evet kendilerini savunmak gerekir; fakat sözlükte bir sözlük kezbanına laf söylenmesinde abartılacak bir durum yoktur.
  2 ... 1stasyon insani
 4. 4.
  Surada herkes yazarak birbirine cevap veriyor zaten sovduyse sende ona sov ne buyuttunuz yine bosuna.
  Kadinsan agzin var sovsene.
  Ben kendimden baska kimseyi savunmam.
  1 ... endless pain
 5. 5.
  Kadın erkek eşitliğinin yegane sonucu olarak herkes herkese dilediği gibi küfür etme hakkına sahip değildir. Kanunlar var bu ülkede ne kadar az uygulansa da. Sahsınıza hakeret eden biriyle karşılaşırsanız dava açınız en temiz yol budur.
  1 ... kavalkemigylekavalcalankavalci
 6. 6.
  Kadınlara saygı göstermek, adamlıktır. Meriç ne la? Kafanızdan kavram uydurup sikmeyin adamlığınızı.
  1 ... yok herif