1. 6.
  her erkeğin felsefe edinmesi gereken laftır. çünkü acırsak acınacak duruma düşeriz. evet.
  9 -13 ... ercument cozerr
 2. 7.
  dedi sert erkek. öğle uykusunu da almıştı üstelik.
  11 -6 ... jetgillerden
 3. 8.
  Çünkü onlarda sana acımadı,yüz vermedi ve sende acısını böyle çıkarıyosun.
  6 -1 ... superpowerless
 4. 9.
  Herkes aynı değildir, sadece kızlara acımayacaksın dersek yanlış olur. Hiç kimseye %100 güvenmeyeceksin. Bunun kızı erkeği olmaz. Kimse kendinden kıymetli değil sonuçta.
  2 -1 ... tecrubekonusuyor
 5. 10.
  Ben de aynı şeyi erkekler için düşünüyorum. Savaş mı istiyorsun? kamoooon. *
  7 ... kotu gelin ferhunde
 6. 11.
  doğru bir tavsiyedir.

  belirli bir zaman dilimi içerisindeki sevip kıyamadığın, üstüne titrediğin kızların sana olan davranışlarını gözden geçir doğruluğunu sen de tartışmayacaksın.

  kızlarla tek taraflı anlaşmalara girmeyin. ben ona iyilik yaptım o da bana yapmalı diye düşünmeyin. kadınlar çıkarcı varlıklardır. ne kadar ekmek o kadar köfte diyin ki üzülmeyesiniz. kendiniz için yaşayın, kadınlar için değil.

  44 yıllık yaşamımda edindiğim tecrübelerden damıttım bunu.
  teşekkürler.
  2 -1 ... narcissistic
 7. 12.
  kesinlikle katıldığımdır, 2018'e kadar kıyamıyordum.

  2018'den sonra durum değişti.
  ... bahtsizeskimo
 8. 13.
  Kizlar hakkinda en ufak bilgi ve tecrubesi olmayanlar acıyacaktır. En sonun de ne mi oluyor sümüğünü çeke çeke agliyorlar. Ondan sonra neden boyle oldu. Olur tabi sen resmen kiza duruveriyorsun.
  ... degisikadam06
 9. 14.
  geçenlerde bir ağabeyimle arabadayız. kırmızıda bekliyoruz. önden bir kız geçti elinde poşetler falan. koş şuna yardım et kızcağız taşımasın diyor. afedersiniz bana ne lan amına koyum dedim. kız diye padişahın sol daşşağı değilya. taşısın benden ne eksiği var. tepene çıkarmayacaksın bunları dedim. sonra bi yüzüme baktı. sen de haklısın. dedi.
  lan düşünsene gidip yardım ettiğimi. ya tecavüzcü damgası yerim. çevredekiler linç eder. ya da dayar poşetleri bana, ben resmen kızın hamalı olurum ve götü karşıki dağlara kadar yükselir. sonra önüne gelene ezik muamelesi. yok ben prensesimler. yok ben alışveriş poşeti taşımamlar. efendime söyleyim kendi çayını kendi koylar. otobüste kızım diye yer vereceksinizler.
  olmaz efendim. hiç tepene çıkarmanın lüzumu yok. hani eşitlik. sen onlara acırsan onlar sana hiç acımaz. köpeği olursun.
  ... baba kreyzi