1. 1.
  serin, umursamaz, morfin almış gibi uyuz hareket ve tavırlar sergileyen erkektir. bu yüzden kızlara karşı çok doğaldır yavşak. rahattır yani. kimilerinin kızlara yaklaşırken heyecandan götü çıkarken bu yavşak, kızların oturduğu masaya gider, bi naber falan der ortama giriverir. kızlar tarafından da hoş karşılanır bu durum. yani severler bu yavşağı. halbuki daha okulun ilk günleridir. ve bu kişiye yavlşak diyorum çünkü bu yavşak daha erkeklerle adam akıllı tanışmadan hemen kızlara yönelmiştir. halbuki bu yavşağa işin başında biz erkekler yakınlaşmış kanki muhabbetleri kurmak istemişizdir ama bizi hiç takmamış gitmiş kızların bokunu yemiştir. aq yavşağı.bu samimiyet ne lan? ne bu sarılmalar canımlı cicimli konuışmalar falan. daha ben kızların ismini bile öğrenemedim aq. bunlar nerdeyse cinsel ilişkiye... neyse aq öle işte.. * * * * * *
  2 -3 ... son of the wind
 2. 2.
  kızların hoşuna giden erkek tipidir. biri çıkıp da hiç de bile demesin lütfen. kuyruk acım var, örneklerle pekala kanıtlayabilirim. örneklerin arasına o anki gerginliğimle hakaret ve küfürler de edebilirim o yüzden lütfen, rica ediyorum "hiç de bile" demesin kimse.
  3 -2 ... akatreil
 3. 3.
  eğer yakışıklıysa kızların hoşuna giden yavşak. Bu yavşakları gören kızlar direk flört moduna geçmiyor mu of of. Hepsine birden dalası geliyor insanın.
  ... sabahlarolmasinaman
 4. 4.
  ekmeğinin derdinde olan erkektir.
  zarar gelmez, yüz bulamadı mı hemen başka yere tezgahı açar.
  ... derwish dede
 5. 5.
  dünya rekorunu zorlar.
  ... oytunkaran
 6. 6.
  Bir kız olarak en nefret ettiğimdir. (bkz: o ne öyle be sülük gibi)
  2 ... psikopik yazar almina
 7. 7.
  en tiksinç erkek türü.
  ... keepcalmandstudyformedicine