1. 1.
  son dönemlerin araştırma konusudur. var mıdır böyle bir malumat.
  -4 ... yoksul genc
 2. 2.
  insanlar nankör canlılardır, ambalajını beğenmedikleri hiçbir şeyin içini merak etmezler...
  11 -1 ... keshberfo
 3. 3.
  Kesinlikle..

  Eğer gönül verdiğiniz insanın yanına yakışmıyorsanız, o işi unutun net.
  1 ... nokwey
 4. 4.
  Hoşlanmaz tabiki. Neden hoşlansın ki.
  3 -7 ... selia
 5. 5.
  ilk maaşı alana kadar geçerli olan önerme. Sonra etrafında bir anda evlilik düşünen çok namuslu hanım kızlar belirir.

  Beybi!
  5 ... fistingci sahap
 6. 5.
  Niye hoşlanmasın ki? Bazen görüyorsunuz kız çok güzel erkek çok çirkin oluyor, ben varken neden bu diyorsunuz? Leyla ile mecnun gibi düşünün, leyla çok çirkindir ve mecnunla dalga geçerler sen bunun için mi mecnun oldun diye, mecnun siz onu bir de benim gözümden görün der. Kızlar tipsiz erkeklerden hoşlanabilir. Benim eski sevgilime de bu tuvalete giderken yanlışlıkla ekmeğe mi basmış bu tip ne böyle? Sen gerçekten bu çocuğu çok mu aradın? Gibi tepkiler vardı. Ben onu sevdiysem beni bir şeyiyle etkilemiştir. Konuşması etkilemiştir, mimikleri etkilemiştir, çocuk zengin falan da değildi. her şey tip ve para değil.
  Uzun lafın kısası hoşlanabilir, biraz cesaretli olun, kendinize güvenin. Sırf bu güvenle bile elde edebilirsiniz. Kızlar kendine güveni olmayan erkeklerden hoşlanmazlar.
  6 -3 ... bir bilinmeyenli denklem
 7. 6.
  Evet, hoşlanmıyoruz. Oldu mu?
  5 -3 ... bilgisiz zeki
 8. 7.
  Tipsiz buluyorsa hoşlanmaz.

  Birisinin tipsiz dediğinden hoşlanabilir sonuçta her insanın kendi düşüncesi önemli böyle mal mal şeyleri düşünmeye gerek yok.
  4 ... keyf kahyasi
 9. 9.
  Yalandır,yoksa ben nah evlenirdim.
  4 -1 ... d i n o z o r u s
 10. 10.
  Erkeklerin her fırsatta kızların kilosunu, boyunu, göz rengini, saç şeklini eleştirdiği bir dünyada gayet normal bir gerçektir. Bu gerçeğe rağmen erkeğin burnu suratına göre büyük diye reddedildiğini görmedim şahsen. Ama burnu suratına göre büyük diye dalga geçilen çok kız gördüm. Erkeklerimiz herhalde koca göbekleriyle oturdukları yerden kovaya uzattıkları kokan ayaklarını yıkayan al topuklu beyaz, biblo suratlı hatunlar hayal ediyorlar. Ya da koltuk altlarından yayılan iğrenç ter kokusunu duyumsayarak dantelli saten geceliklerle, misk-i amber kokuları sürünmüş halde yanında uzanan sütun bacaklı afetler bekliyorlar. Ben anlayamıyorum bunun nasıl bir bencillik olduğunu. Bence bunu biraz düşünsün herkes.
  4 -2 ... selfcontrol