1. 1.
  liseli bir selin efsanesi daha.

  lisede kendisini beğenen bir çocukla tanışacak olan selin'den çok, arkadaşlarının heyecan yapması durumudur. süveter, ceket falan verirler, çantalarını değiştirirler. bir de hep beraber selin'i tuvalete götürüp makyaj yapmaları yok mu, vay arkadaş evlendiriyorlar sanki kızı.

  + tatlım bak böyle çok iyi oldun.

  - emin misiniz kızlar, doğru söyleyin...

  + ayy beğenmediysen benim hırkamı vereyim sana kız, al al.

  sonunda selin hep beraber çocuğun yanına uğurlanır. selin daha çocuğun yanından kalkmadan selin'in telefonuna mesajlar atılır. selin'de onlar gibi kezban'sa muhabbetin ortasında telefona kitlenip, onlara cevap atmaya çalışır. ama akıllıysa bozuntuya vermez, gelen mesajlardan sonra bahçede göz ucuyla onları arayıp muhabbete devam eder. olay olumlu ya da olumsuz gelişir, daha sonrasında taraflar oturdukları yerden kalkıp ayrılır.

  selin çocuğun yanından ayrıldıktan sonra, 5 tane kız aynı anda selin'i sıkıştırır. ve başlarlar ard arda sorular sormaya. o kadar heyecanlı sorarlar ki; selin 5 dakika cevap veremeden soruları dinler. up uzun konuşan bir antrenörün tercümanıyla hemen hemen aynı duyguları yaşar. ve '' tamam kızlar sakin, dinleyin şimdi beni'' diyerek merak edilenleri bir bir, en az 1 saat olmak üzere anlatır.
  8 -1 ... alkolik oldum
 2. 2.
  selin in başına gelen efsanelerden biri dahadır.

  tanıştıktan sonra genellikle selin çocuğun tipini beğenmez, "ayyy, bi kere tipim değil" şeklinde yaftalar vererek, ertesi hafta acaba kiml tanışacağım diye düşünür durur.

  ee kolay değil bir selin olmak.
  3 ... imtrak
 3. 3.
  o selinle tanismak isteyen sahis dovulesi kafasi yere surtulup kivilcim cikartilasidir. kimse yaklasamaz seline tanisamazda selin de gitmez zaten o bulusmaya cunku kesin terazi burcudur ve sevdicegine sadiktir yapmaz ole bisey, yapmaz demi?
  1 ... anne ben melankoli oldum
 4. 4.
  muhtemelen 4-5 gün sonra bu bebeden gelen mesajla selinciğimiz arkadaşlarıyla birlikte okul tuvaletinin yolunu tutacaktır.

  (bkz: hocam selin in morali bozuk tuvalete götürelim mi)
  2 ... deep strike
 5. 5.
  (bkz: selin ile kafayı bozmuş yazar)
  1 ... delikadirulen