1. 1.
    ömrümün uzun bir kısmında genelleme yapmaktan hep çekinmiş ve uzak durmuşumdur. fakat hem lise dönemlerim de yaptığım analizler hem de okumakta olduğum üniversite de var olan bu durum hakikatten iç karartıcı. biz zaten sizlerden vazgeçtik siz bizi siktir edin. ama yüreği güzel insanları da görün.

edit: kendi adıma açmadım bu başlığı ben. onların duygularına tercüman oldum. onlar burada ses verin aq.
    4 -3 ... stay with me
  2. 2.
    Piçlik dediğiniz olay gücün ve özgüvenin simgesidir. Efendilik ise ezikliğin ve pasifliğin simgesidir. insanımız ise tam tersini savunur.
    2 -3 ... sherlockholmesss
  3. 3.
    Piç diye tanımladığınız daha atılgan, konuşkan ve özgüvenli insanlar . Ağzını aç kız bekle . Oldu kardeşim
    6 -4 ... yalnizim olum
  4. 4.
    Onlara gerçekleri değil duymak istediklerini söylediği için. Başlarda tabi. Sonrada çatır çatır terk ederler.
    3 ... entry de mi girmiyagh
  5. 5.
    Özgüvenli demiş yazar arkadaş doğru demiş belirli yaş aralığını kapsar zaten ileriki yaşlarda daha oturaklı erkek arar kızlar doğa kanunu gibi bişey sanırım.
    2 ... merbazrail
  6. 6.
    Oglum sözlüğün yüzde seksen beşinin derdi imanı karı kız olmuş lan. Yok kız nasil tavlanır, yok efendim kızlarla nasıl grup yapılır, yok dantelli mi pamuklu mu daha seksi? Olum kendinize gelin amk. Ergen ergen başlıklar görmeye başladım son zaman.
    8 -1 ... birangaripsedim
  7. 7.
    kayınbaba kahrı çekmeyecekleri için.
    1 ... teflon
  8. 8.
    artık öyle baydım ki aynı şeyleri tekrar tekrar okumaktan. böyle boş muhabbetleri yapanlara dirseğimin sirvi tarafını geçirmek istiyorum. tam kafasının ortasından böyle, delinsin amk

bu ne ya
    10 -3 ... t i b b
  9. 9.
    Afedersin piç erkek eğlenmelik efendi erkek evlenmeliktir sonunda.
    5 ... kale3112
  10. 9.
    Bunun insan evrimiyle ilgili olduğunu düşünüyorum kadınlar ilk çağlarda hayatta kalmak için güçlü erkeklerle evlenirlermiş yani ön planda olan erkeklerle şimdi ise "piç" diye tabir ettiğimiz atılgan, özgüvenli erkekler daha çok göz önünde oldukları için onlar ile birlikte olma eğilimleri normal hem de bu erkekler kendilerini ortamlarda olsun, okulda olsun daha iyi ifade ediyorlar bu da onların işini kolaylaştırıyor kız arkadaş edinme konusunda.
    ... thedarkknight35