1. 1.
  Şüphesiz kızların uydu erkekler stratejileri vardır. Çevrelerinde bir sürü ezik erkek bulunur. Bunlar dert dinleyen, kendilerini kızlara kullandıran, arkadaş kalalım cevabını kabul eden masallarda yaşayan erkeklerdir. Kızdan hiçbir yatırım almadan ona yatırım yaparlar. Ciddi söylüyorum bir kızdan seks manasında bir bok almadan ona yatırım yapmayın. Siz dert babası mısınız da dert dinliyorsunuz sürekli amına koyayım ?
  20 -2 ... sherlockholmesss
 2. 2.
  Beğenmediği için der.

  Kadınla erkek arkadaş olamaz oluyorsa sebepleri şunlar olabilir

  -) taraflar birbirlerini etkileyici bulmuyordur. Bir erkek de yapabilir bunu güzel gelmiyordur kız arkadaş kalalım der iki tarafta uygular

  -) taraflardan birisinin ilişkisi vardır bunlar da engel olduğu için kişiye arkadaş gözüyle bakarsın

  Yani ya beğenmezsin ya da engel vardır. Zaten bir kişiyi beğeniyorsan onunla neden arkadaş kalasın ki. Ayriyeten kendini beğenen birisiyle arkadaş kalmayı öneren kişi de ayrı bir sorun yaşıyordur. Arkadaş olacak insan kalmadı sanki dünyada da arkadaş olmak için o kadar emek harcıcaksın bir insana e dışarı çık arkadaş dolu zaten, ilginç.
  7 -1 ... keyf kahyasi
 3. 3.
  daha yakışıklı erkeklere vurdurup çirkin erkeklerin arkadaşlığının avantajlarından yararlanmak için.
  2 ... malafatov
 4. 4.
  Ya Allah bismillah ilk defa doğru konuşmaya başlıyor sevgili yazarımız. Çok sevindim adına.
  2 ... iiiblacktoothiii
 5. 5.
  yedek liste / ekle / eklendi.
  13 -1 ... gethere
 6. 6.
  Beğenmez ondan. Ya da kendi isterde erkek istemez. Arkadaş bari kaliyim da yakın olayım der. Bu iki ihtimal işte. Arkadaş kalmamak lazım seviyorsan.
  2 -1 ... kalbimferahladi
 7. 7.
  Bir taraf diğer tarafı dış görünüş olarak beğenmez ama onu kullanabilir ve o yüzden onu cebinde tutmayı ister.
  2 -1 ... enderbiri
 8. 8.
  Bunu anlamak çok da güç olmasa gerek. Size aşık birinin sürekli yanıbaşınızda olması ve size aşık gözlerle bakması egonuzu besler.

  Biz insanlar sorulduğu zaman ahlaklı olmak hakkında nutuklar atabiliyoruz ama kendi ile mücadele edip doğru olanı yapabilmek herkes için zor.
  8 ... ali candan
 9. 9.
  senden bana sevgili olmaz ama bazen işime yarıyorsun, o yüzden elimin altında dursun mantığıyla böyle bir sözü der. uyanık olun kendinizi kullandırtmayın bu çakallara.
  7 ... hatake kakashi
 10. 10.
  bu sorunun arkasında anaların şımartığı, "benim oğluma kız mı yok" diye oğluna kızların kul köle olacağını bilinç altına işleyen baskıcı koşullama gerçeği yatar, sanki kız, erkeği nimet görmek zorundaymış gibi.
  2 ... monk of monkmountain