1. 1.
    bildiğim kadarı ile tiksiniyorlar. kızlar nasıl kız kıza ağızdan öpüşür diyip midesi bulananı gördüm ben.
    6 -2 ... uzay muhtari
  2. 2.
    ilginç bir soru.

Hayır tabii manyak mısın?
    4 -2 ... goddess of darkness
  3. 3.
    Nasıl oluyor acaba kısmını düşünmediğinde tiksinmezsin ki. Banane der geçersin.

t: Cevabı hayır olan soru.
    2 ... vasilissa
  4. 4.
    (bkz: kızlar soruyor az ileride)
    2 -4 ... wizzy
  5. 5.
    Hayır. Hatta hemcinsini ölesiye kıskanan, başka bir kız üzerinden prim yapmaya çalışan iq seviyesi düşük kızlar azalarak bitsin ve biseksüel/lezbiyen sayısı artsın.
    6 -2 ... reyy
  6. 6.
    Kızları bilmem ama ben gram tiksinmiyorum...

Kadın olsam kesin lez olurdum oh mis..
    5 ... uzan yavrum geliyorum
  7. 7.
    Bir erkeğin homoseksüel erkekten tiksindiği kadar asla. Ama ne yalan söyleyeyim şöyle bakımlı güzel bi kadın gördüğümde içimde hafiften bi titreme yaratmıyo değil yani. ister lezbiyen olsun olmasın. Keşke herkes benim gibi açık sözlü olabilseydi.
    2 -2 ... edeplikiz
  8. 8.
    Hayır ne gay ne lezbiyenlerden tiksiniyorum. Bu onların kendi tercihi ve kendi hayatları. Saygı duyar geçerim. He ama öyle bir yönelimim yok,yine büyük konuşmayayım yarın öbür gün erkeklerden umudumu kesersem biseksüel olurum diye düşünüyorum...
    4 -2 ... neverwantanyhopetofuckingworld
  9. 9.
    Yok tiksinmiyoruz. Iki kadının öpüşmesi estetik en azindan ama iki erkeğin öpüşmesini midem kaldırmıyor.
    2 -1 ... uzak diyarlarda evli barkli
  10. 10.
    Hayır. Hatta Kendilerini tebrik ediyorum erkek gibi ikinci sınıf bir varlıkla muhatap olmadıkları için.*
    Sizi seviyorum kızlar. Gaylerde lezlerde dilediği gibi yaşasın, düşman gibi yaklaşmayın iq. Homofobikler sizin totonuzu yesin.
    10 -5 ... belllatrix