1. 1.
    hakkını veriyorsan giy güzel kardeşim.
    ... rockonbaby
  2. 2.
    12 yıldır bir tayt fabrikasında iplik ve genleşmeli kumaş kontrol görevlisiyim. bu talebiniz bizim gibi emekçilerin ekmeğiyle oynamaktır. lütfen yazmadan önce iki kere düşünün.
    7 -2 ... saviem
  3. 3.
    kızlar moda diye değil, kendinize yakıştırdığınız, içinde rahat ettiğiniz her şeyi giyin. nasıl giyineceğiniz, nasıl yaşayacağınız kendi tasarrufunuz. bu yüzden o bu ne demiş boşverin.
    6 -4 ... nadia nadia
  4. 4.
    erkeklere göz banyosu başka bisey değil. bakın tuğçe kazaz en yakin örnektir. ona ne hakaret ettiler, modernciler, çağdaşcılar. sizi kullanmaz hale gelince, yada onlarin inancina ters birşey soylediginizde size neler diyeceklerini, ne etiketler yapistiracaklarini tugcr kazaz örneğinden net gorebilirsiniz
    1 -2 ... bittimiacaba
  5. 5.
    iyi ki kendi prefrontal korteksimle karar verebilecek seviyeye ulaşmışım. etrafta ne çok herkesin kendisine ait karar mekanizması olduğunu bilmeyen canlı var.
    7 ... cicek kalbi
  6. 6.
    O ortalık karıştı. Kızlar birbirini girdi. Artık nasıl bir şeyse çılgınlar gibi tayt giyiliyor.
    3 -1 ... promer
  7. 7.
    Kimsenin giyimine karışmam.

Ancak geçen yolda yürüyen kızlardan birinin libidosu yükselmiş olacak ki. Vajinasının kopyası tayta çıkmıştı.

Bence mahsuru yok tabi ki, gene de siz bilirsiniz.
    1 ... nagam
  8. 8.
    Bence de giymeyin. Hem estetik görünmüyor hem de hiç klas bir kıyafet değil. insanı ucuz gösteriyor, oturaklı duruş sağlamak namümkün taytla.
    3 -3 ... kedi peri
  9. 9.
    mutlu oluyorsanız giyin. ben halısahada giyiyorum. müthiş birşey gerçekten.
    1 ... buldumcukmatyas
  10. 10.
    henüz "son derece katılıyorum, hatta arttırıyorum, mümkünse hiçbir şey giymeyin kızlar ehi ehi" yazılmamasıyla beni şaşırtmayı başaran, sözlük hazır kıtasının hafif çaptan düşmeye meylettiğini düşündüren başlık.
    3 ... kurgusal