1. 1.
    Çok ince ayrıntılara girmeyeceğim.

yazları genellikle yazlıkta takılıp, bar ve clublardan çıkmazdım. ilk cinsel deneyimim, ( yalan varsa şerefsizim) 14 yaşnda olmuştu.
    Alkol,sigara daha sonraları uyuşturucuya erken yaşlarda başladım.
    Yani anlayacağınız, efendilikten uzak fırlama ve bir o kadarda serseri hayat yaşadım.
    Babam sana düzgün bir kız bulalım da kendine çeki düzen ver dedi.

Yaklaşık bir ay sonra bulmuşlar kızı * Böyle türbanlı yüzü çok temiz hanım hanımcık bir kız....

Ben tabi babama söz vermişim, kıza el sürmek veya kötü ortamlara götürmek yok.
    Bırak öpmeyi elini bile sıkmıyorum.
    Kız bir nebze olsun beni değiştirdi. Muhabbeti güzel zeki bir kız, hani hem arkadaş hem kanka hem sevgili nimet lan bildiğin. * Tabi eski arkadaşlar beni türbanlı kız ile görünce dalga geçiyor.
    Neyse o kadar güzel zamanlar eğlenceler falan güzel gidiyor.

4 hafta sonra bu kız bir tripler atıyor terslemeler falan, belli amacı uzaklaşmak.....
    Ne olduğunu deli gibi merak ediyorum tabi zar zor gülhane parkın da buluştuk.

Mobilden yazıyorum okuyun .......
    Ne derdin var söyle aşkım falan yalvarıyorum. Yoksa babam ağzıma sıçacak.
    Kızın cevabı ne olsa beğenirsiniz?
    Kız: Bu zamana kadar gezdik ama senin kadar salağını görmedim.
    Lan başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Sordum tabi ne yaptım?
    Kız: Başkası olsa beni çoktan yemişti, ama sen dudağımdan bile öpmedin.
    Beyler abartmıyorum, gülhane parkındaki ceviz ağaçlarını 2 3 saat seyrettim.
    Ama nasıl bir pişmanlık, keşke vursaydım yeseydim falan diye içim yanıyor.

Neyse 2 gün sonra, annesi ve babası kız ile beraber bizim eve gelmişler. Meğer her şey beni test içinmiş. :D
    Babam demez mi, evleneceksiniz diye * O anda hiçbir şey demeden evden kaçıp, arkadaşın yazlıkta tam 4 ay kaldım. Sigortasız 3 kuruş maaşa çalışmıştım.

Eve geldiğimde babamdan çok sağlam bir dayak yedim. Keşke kaçmayıp peşin yeseydim. Adam geciken taksitleri faizi ile birlikte benden aldı.
    Kız mı? *
    Olaydan 2 sene sonra Bursa tophane de gördüm. Evlenmiş.

Yazım hataları varsa affedin. Mobilden yazdım. Ve hikaye gerçektir. Sizleri sevdiğim için paylaşmak istedim. Yeni değil 7 8 sene olmuştur.
    3 -3 ... depresyondaki penis
  2. 2.
    Yazarın penisi bu olaydan sonra mi depresyona girdi merak konusudur.

ilginçmiş evet.
    2 ... pembe sirine
  3. 3.
    - fatih istanbul'u aldığında dolmabahçe sarayında kalmıştı değil mi ? diye sordu. üni. mezunu üstelik.

- evim 8. kattaydı. telefon çaldı bu ; ne yapıyorsun ? dedi.
    şiddetli yağmur vardı. sular pencereden sızmaya başladı, halıların uçlarını kaldırıyorum dedim . dedi ki ;
    sular o kadar yükseldi mi ?
    1 ... teflon
  4. 4.
    olayın yaşanmış olduğuna yemin ederim. Kesinlikle yalan bir hikaye değildir.

Penisime değil, hikayeye odaklan kardeşim. penis hikayesini daha sonra paylaşmak isterim.

onun da kendine has bir hikayesi var.
    1 ... depresyondaki penis