1. 19.
  çıkarları gerçekleştiği ölçüde sever.
  ... oguzhandroid
 2. 20.
  kızlara laf yok.
  ... fergu
 3. 21.
  10 taneden 2-3 tanesi en fazla. çok şanslı değilsen onlarda sana denk gelmez zaten. diğerleri hep oyun peşinde.

  o benim olsun diğeri yedekte dursun diğeri yedeğin yedeği olsun. sorarlarsa o arkadaşım diğeri kardeşim gibi der geçerim. çok üstelerse bir anda sanki haklı olan benmişim gibi "soğurum" diğerine giderim. ben her istediğimi yaparım kimse bana karışamaz. istediğim zaman konuşalım, görüşelim istemediğim zaman konuşmayalım, görüşmeyelim. itiraz ederse trip atarım karşılık verirse söylediğim o tüm aşkımlar canımlar uçar gider..

  maalesef ki durumlar böyle. öyle şeyler görüyoruz ki insan cidden bıkkınlık yaşıyor. insanların genelinde bir şımarıklık var bayağı bir süredir. erkek - kadın fark etmez herkes kendisini bulunmaz hint kumaşı gibi görmeye başlamış. aşk meşk sevmek sevilmek bunlar gitmiş tamamen çıkar üzerine kurulmuş iğrenç ilişkiler yaşanmaya başlanmış. neticesi ne peki ? her akşam haberlerde izliyoruz 3-4 tanesini. şiddet olayları boşanmalar kavgalar cinayetler tacizler aldı başını yürüdü son 10 senede. eskiden de vardı ama son 10 senede nirvanaya çıktı. çıkar üzerine kurulan yalanlar üzerine şımarıklıklar üzerine kurulan hiçbir ilişkinin sonu iyi bitmez. birbirini gerçekten seven 2 insan birbirine sadık olur birbirine aşık olur birbirine güven verir hoşgörülü olur. ama çıkar üzerine ilişki kurarsan sonu şiddet olur göz yaşı olur.
  3 ... mel mel bakan gibson
 4. 22.
  Kadınlar özellikle evlilik kararı vereceği zaman, ölçüp, biçip, düşünüp bundan olur kararına neredeyse emin olurlarsa seviyor gibi olurlar. Aslında sevdikleri kafalarındaki kurgudur. Kurguladıkları hayat ve kişidir.
  ... huzursuz adam
 5. 23.
  çok çabuk severler, çok çabuk bağlanırlar ve çok çabuk terkedip, unuturlar.

  sevgileri kısa süreli hevesler için yapılan alışverişe benzer işte. sonu düşünülmeden, hesap kitap yapmadan yapılan alışverişlere... sadece o an veya kısa süreliğine mutluluklar yaşamak için sevebilirler.

  bundan dolayıdır ki ilişki ilerledikçe '' sen beni eskisi kadar sevmiyorsun'' cümlesini kurmaları ve bundan dolayıdır ki ilişkisi varken başka sevdalar peşinde koşmaları...

  kadınlar sevebilir elbette ama kelebeğin ömrü kadar.
  ... vanligogh
 6. 24.
  bunun erkek versiyonunu yapın awk.
  ... romik mamedov
 7. 25.
  erkekler gerçekten sever mi dedirten.
  2 ... kezi
 8. 26.
  Sevmez.

  Hepsi paragöz kaşardir.
  ... bebek yuzlu katil