1. 1.
    bir tiktok videosunda verilen mesaj.

https://video.uludagsozluk.com/v/koca-parası-yemek-178544/

4 -5 ... james earl cash
  2. 2.
    sadece para yiyeceğini sanan kezban cümlesi.
    37 -4 ... serdarsl06
  3. 3.
    koca parası dediği de ayda 500 lira aq alt gelirlisi.

bime gitmiş sjıeneı.
    17 -2 ... telefoncu ekrem ii
  4. 4.
    Nedense içimden kızın bursalı olduğu geçiyor. O kadar böyle tipe rastladım ki orada. Belki de ondandır.
    6 ... sigara icmiyorum
  5. 5.
    Birçok tiktok videosunda kullanılan ses. Bimden aldıkları eşyaları gösterip hava atan kadınlar kullanıyor (?)

Koca parası yenilen yer: bim
    Öyle kocanın ben ta aq. Neresi keyifli bunun hanımlar? Şaka maka bir insanın parasını yemek bunlar için orgazmdan daha zevkli sanırım.
    17 -1 ... bu ne bilimsizliktir
  6. 6.
    Yalnız o iş parasıyla kalmıyor .
    3 ... mlhaycck
  7. 7.
    Tek meziyetleri ev temizliği ve sunum yapmak olan kadınların gelebileceği en üst mertebe kocalarının parasını yemek zaten. Onlar için derin bir üzüntü duyuyorum.
    6 -1 ... hep ve daima
  8. 8.
    geleceğin parlak yiyeceğin yarrak dedidiğim asalak beyanı.
    5 ... gamzedeyim deva bulmam
  9. 9.
    Türk kadınları ne masum yarabbim ya. Gitmiş market alışverişi yapmış koca parası yemek sanıyor onu. Şeyma Subaşı dese hadi anlayacağım. Gitti mis gibi her yerine estetik yaptırdı, chanel çantalar, kürk mantolar, o ülke benim şu ülke senin çatır çatır elin taş gibi italyanıyla yiyor herifin paraları. Para böyle değil öyle yenir.
    26 -3 ... lara croftt
  10. 10.
    market alışverişine koca parası yemek diyeni de gördük çok şükür. zaradan, mangodan aldığı şeyleri gösterse ya da mac makyaj malzemeleri hadi neyse derim de buna düşene diyecek sözüm yok sjdke.
    6 ... marrshmeow