1. 1.
  piramitlerin nasıl yapıldığından, dyatlov geçidi vakasından ve iskender'in mezarının nerede olduğundan daha gizemli bir sır.

  bunu istisnasız her fırsatta denerim başıma sarmayı, yıllardır becerebilmiş değilim. bunlara default gelen bir özellik olsa gerek.
  2 -2 ... caranthir
 2. 2.
  Mühim bir merak konusu. *
  1 ... usualsuspects
 3. 3.
  Bir erkek olarak bunu ben de yapabiliyorum... Basit arkadaşlar..
  3 ... serefsizimbenimakliimagelmisti
 4. 4.
  elimizle.

  şaka bir yana bazı kızlar güzel güzel sarardı. filmlerde vs. ben ise kafama çuval geçiriyormuş gibi yapardım.
  şimdi elimize bir adet havlu alıyoruz. onu omzumuza koyuyoruz sağ/sol tarafını tutup kafamızın üstüne getiriyoruz diğer tarafı da aynı şekilde. arkayı da öne doğru atıp farklı bir model yapabilirsiniz.

  taa daa! olduuuuu. böyle anlatabiliyorum. bu kadar.
  2 ... son feci kedi
 5. 5.
  önce saçını tarayacaksın, ıslak olduğu için dikkatli ve yavaş olmalısın, yoksa saçlarını döker, uçlarını kırarsın.

  ardından varsa bir toka ile saçlarını toplayacaksın, toka ile uğraşmak istemiyorum diyorsan saçını arkaya atacaksın. havlunun iki yakasından sıkıca tutup, ortasını alnını merkez alarak bastıracak ve elden geldiğince gereceksin, korkma o gevşer sonra.

  sağ yakayı sol yakanın dibine yaklaştıracak, yavaşça ucunu bıraktıktan sonra sağ elin şakakların üstünden zımba görevi gösterecek biçimde stabilize tutarak havlunun uzunluğuna göre diğer (sol) yakayı alttan üste doğru sıkıştıracaksın.

  doğal olarak bunları bir anlatımda yapamazsın, birine yaptıracaksın ki o biri genelde ben oluyorum, yapa yapa öğrenirsin, öyle pek bir sanatsal yanı yoktur, o benim romantik kişiliğimden kaynaklanır.

  (n'oldu? copy paste gibi olmuyormuş de mi?)
  2 -1 ... alpertunna
 6. 6.
  annelerin, kızları vasıtasıyla nesilden nesile aktardıkları bilgilerden birisidir.
  1 ... ne olursun guzelim sevsem seni