1. 1.
  boş insanlar nasılda kendini belli ediyor ama.
  7 -4 ... ssoren
 2. 2.
  öyleyse bile de da'yı doğru yazamayan birinin peşinden koşmayacağım kesin.
  4 -6 ... kediciksiz adnan hoca
 3. 3.
  Türkiye'de iken hiç rastlamadım böylesine.
  7 ... has zimmi
 4. 4.
  Erkeğin, adam olması ile doğrudan alakalıdır. Zira, kadının gözünde kaçırılmayacak bir adam imajı sergilemek zorundasınız. iyi sevmek, iyi bir ebeveyn olmak, dürüst davranmak ve bunları misyon ve vizyon sahibi etmek kadınlar için öncelikli tercihidir. olur olmaz yerde karşısınıza çıkma sebebidir. Değerlendirin.
  10 -1 ... universitemezunuaskdoktoru
 5. 5.
  de da yı felan boşver ben sen ve senin gibileri cebimden çıkartıyorum hatta 10 a bölüp 20 ile çarpıyorum hadi amk.
  3 -4 ... ssoren
 6. 6.
  Lisede ve ünide çok yoğun olarak yaşadığım durumsal fakat o zamanlar baya badak bi tiptim hiç yararlanamadım bu durumdan.
  3 ... golazo
 7. 7.
  elbette.

  ama "oh ne güzel bu zaten cepte" mantığıyla yaklaştığınız zaman gözümüzden kaçmıyor, kalbimiz kırılıyor. zaten biz bu konularda sizler kadar cesaretli değiliz. sizin peşinizden koşuyorsak eğer gururu ve onuru bir kenara koyarak sevmişizdir. gözyaşlarımız gönül eğlencenize meze olmasın artık.
  10 -5 ... simdilik sakiniz bakalim
 8. 8.
  eh koştukları bir dönem veya bir adam olmuştur. boylarının ölçüsünü alırlar, bir daha da koşmazlar. erkekler de neden kızlar erkeklerin peşinde koşmaz diye düşünür. kızlar erkekler gibi 10 defa reddedilip 11. yi denemez. 1. redden sonra bir daha kimsede denemezler.

  add it. KIZLARDA NE YAA..
  2 ... radiolarian
 9. 9.
  Koşar ve kaybeder. Koşarsa kaybeder. Nokta.
  3 ... beyinkundakcisi
 10. 10.
  Egosunu bir kenara bırakan her insan sevdiğine koşar. Bunu kız erkek meselesi diye ayırmamak gerek. Sevgi bu. Her şey yapılır.
  11 -3 ... siyahmelodi