bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  Bu tip erkekler tevazu gösterecem deyip, narsistliğin mına koymuş kişilerdir. Bunlar bir yerden eksikken, bir yerden tamamdırlar. Kendilerinin matah bir şey olmadığını belirtip, daha da ilgi çekmeye çalışmaktadırlar.
  Farz-ı misal tip yoksa, fizik vardır ya da tam tersidir. Giyinmeyi bilirler, her ortama ayak uydurabilecek bukalemun özellikleri vardır ve bunları çok iyi kullanırlar. Velhasıl karakteri sabit değildir bunların.

  "kızlar bende ne buluyor anlamıyorum" bu cümleyide genelde erkek arkadaş ortamında dışlanmamak adına kurarlar. Çünkü herkes onun gözünde bir hiçtir bu konuda. Bunu karşı tarafa sezdirmemesi gerekmektedir. He bir de bu tiplerde para ganidir ama kızların para için başına üşüştüklerini anlayamayacak kadar andavallıdırlar.

  Ayrıca partallama yeteniğini bünyede eritip, tavan yaptırmışlardır. Belki kendilerince bu sözle tevazuda bulunuyorlar lakin diğer megalomanlıklarıyla bu durum devede kulak kalıyor.
  3 ... napicaz be kamil
 2. .
  narin poposu yerden bir hayli yukarıda olan erkektir.
  ... supergirls dont cry just fly
 3. .
  aynı zamanda kendini tanımadığı için kendisini beğenene de değer vermeyeceği için dışı sen içi beni yakar erkeği olarak anılmasını sağlayacaktır.
  kısaca tırt çıkandır.
  ... prot