1. 1.
    Biz de isteriz kadınlar da yapsın. Sonuçta işlerine gelince erkek-kadın eşitliği demeyi biliyorlar. Cinsiyet ayrımı olmadan herkes yapmalı. Ama burada ağlayan erkekleri görünce gülüyorum. Askerlik yapmaktan çekinen erkekler çoğavedersiniz tabldotçudur.

Selâm ve duâ ile;

Qapaq!
    4 -3 ... beklenmeyen
  2. 2.
    bu kafada olan türk üm ben, vatan millet naraları atmasın.
    1 -3 ... aspirine
  3. 3.
    katıldığım önermedir. ben ikimiz için, bir geleceğimiz olması için, kimsenin eline bakmayalım diye para kazanayım, o otursun. onun güzel giyinebilmesi için kıyafetler, arkadaşlarına gösteriş yapsın diye en pahalı mücevherlerden alayım, en kaliteli restoranlarda en pahalı şarapları açtırarak saçma salak yıldönümleri kutlayayım (ki bu paraları biriktirmiş olsaydım bedelli yapabilecektim) o ben askere giderken benden ayrılsın. Oh ne güzel hayat, valla ya biz de gitmeyelim ya da onlar da gitsin. Neler hissettiğimizi anlamaları lazım.
    7 -3 ... erythroblastosis fetalis
  4. 4.
    gidip 18 yapıp gelmiş bir abiniz / dostunuz olarak 4 s kuralını size haber vermek ile yükümlü hissettim kendimi.

şubeye gittin mesela sivil memurlar var orada

- merhaba kolay gelsin
    + merhaba canım. muayeneye mi geldin ?
    - hayır muayene olmayacağım çünkü kızları almıyorsunuz askere o yüzden ben de gelmeyeceğim
    + hımmm anlıyorummm. asker içeriden komutanı çağır hele arkadaş bir de ona anlatsın..
    4 -2 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    eşitlikse eşitlik amk.

pkk lı orospular silah tutuyor da bizim cengaverler niye turmuyor?

gitsinler efendim. nasıl her erkek askerden gelince götü iniyosa bunlarda gitsin. regl regl kana buladılar ortalığı savaş alanına çevirdiler gerçeği nasıl görsünler.

şaka lan şaka.

öyle bi şey olsa silahı makyaj fırçasıyla temizler bunlar. 50 kalibreliğe ters gözle bakarlar.
    1 -1 ... lan senin de nickinin de amk
  6. 6.
    (bkz: cebri müeyyide)
    o kadar kolaydı da 500 bin kişi keyfinden bedelli bekliyordu.

vay amına koyayım bizim nasıl aklımıza gelmez yahu.

biz ne kadar gerizekalı insanlarmışız.

allah belamızı versin. vay be.
    -2 ... raduyev
  7. 7.
    son derece haklı bir serzeniş.

özellikle şu son zamanlarda türeyen ne idüğü belirsiz kafa siken bordo bereli kızları bilirsiniz.

berkay'larla, meriç'lerle akşamlara kadar cafe'lerde takılıp aynı günün akşamında da verir. ahmet'e, mehmet'e gelince vatan millet şehadet diye de goygoy yapar. kısacası ikiyüzlü ve samimiyetsiz birer ırıspıdır bunlar. en az 3 yıl askerlik yaptıracaksın bunlara ki akılları başlarına gelsin.
    ... nesgayfe
  8. 8.
    (bkz: nazif boş yapma)
    1 -1 ... soundofsilence
  9. 9.
    sadece sonundaki bilal kelimesini çıkarsa eksi manyağı olacak ama o beş harfi koydu ya, muhalifler zevke gelip artıya çullandı.
    -1 ... masklavi
  10. 10.
    Başlık sahibinin bu başlıkta aldığı artı oylar kızlar askere gitsin dediği için değil en sonunda bilal gitsin benim yerime dediği için.
    -1 ... bearshare