1. 1.
    ilişkideki iktidarı ele geçirme gücüne sahip olduğu içindir. erkeğine hakim olmak isteyen kız zeki erkek karşısında çaresiz kalıp gücünü kaybedeceği için bu tip erkeklerden hep kaçarlar.
    4 -2 ... john misty
  2. 2.
    Zeki olmadığınızı gösterir sebeplerdir. Zira şu ana kadar beyin kıvrımlarımı öpmek istemeyen kadın görmedim. Neticede benim sevişmem hep yukarıdan başlar. Canım çekti şimdi. Dışarı çıkayım da iki kadın koklayıp, beyin öptüreyim.
    ... tanriya sirk kosan atlet
  3. 3.
    Kim demiş? Zeka önemli. Hatta en önemlisi zeka. Fakat bu kişi aklını kullanmış olmalı. Boş gezenin boş kalfası olmamalı yani. Hoş şu an işsizlik baya artmış durumda ama zeki insan bir şekilde bulur yolunu. Evet.
    3 -1 ... serpil silahliperi
  4. 4.
    sevmesinler zaten. salak kızı alıp ne yapacağım ? davul bile dengi dengine.
    ... kara han
  5. 5.
    zeki erkekler hazır cevaptır.
    1 ... hayta38
  6. 6.
    Zekilik öyle pataganak ben zekiyim demekle olmuyor. Her şey bir zaman diliminde gerçekleşir. Mesela muhakeme yeteneği nasıl ve olaya bakış açısı nedir. Bu analizler neticesinde belirlenir kişinin zekiliği.
    4 ... kale3112
  7. 7.
    heh saplar bahaneyi bulmuş. tamam en zeki sensin.
    ... leyte
  8. 8.
    yalnızlığa çakılı kalmış aptal erkek avuntusudur.

tamam, adonis-biceps-koku-esmer ten, üreme organlarını doğrudan ateşleyen sabitlerdir fakat zekanın tahriki daha baskındır.

ortalamanınn üzerindeki zeka, dokunmadan uyarır karşıdakini.

herkesçe seçilebilir, seçtiğini de elde edebilir olduğunu bildiğin noktada; zeki insanla sevişmek, kendini kutsallaştırıyormuşsun, ödüllendiriyormuşsun gibi hissettiriyor insana. yani bana.

neyse ki azlar da sürekli erekte halde gezmiyor libidomuz.
    9 -1 ... liliith
  9. 9.
    Evet arkadaşlar yıllardır süren yalnızlığımın sebebini bu başlık sayesinde öğrenmiş oluyorum. Teşekkürlerimi sunarım.
    ... timurilunga
  10. 10.
    genellememek lazım.
    özgüvensiz, sürekli yalan söyleyen tipler için geçerli durumdur. bu tipler kolay kandırabileceği, üzerinde baskı kurabileceği erkekleri istiyor .
    ... ekonovich