1. ?.
    Sırf karı-kız düşürme ayağına karakterinden, kişiliğinden ödün veren ezik tiplerdir. Normalde arkadaşlarıyla konuşurken ağzından amlı götlü küfürleri eksik etmeyen bu vatandaş kız gördüğü anda bir ingiliz aristokratına dönüşür. Her zikimden anlıyormuş havasıyla buğulu ve puslu bir ses tonuyla konuşmaya başlar. Saniyesinde kibarlaşır. az önce "angaralıyız" diyen ağız şimdi eğilip bükülerek "Ankaralıyız" demeye başlar.

Bu tiplerin En komik anları uyum sorunu yaşadıkları anlardır. 1 saattir spordan, siyasetten, seksten bahseden bünye kız gördüğü anda kendini toparlayamaz, arada kendini ele verecek bir kaç hata yapar ama kız tarafından pek önemsenmez bu hatalar.

Kız gelmeden önce "yaparım, ederim, zikerim, sokarım..." diye kurulan cümleler yerini genele bırakır, güncel konular açılır, laf mankenlere, magazine geldiğinde "takip etmiyorum, zaten pek televizyon izlemiyorum" denilir.

Muhabbet eninde sonunda uzman olunan bir konuya çekilir. Bu konu ozon tabakası olur, caretta carettalar olur yada tangoya başladım ayakları çekilir. Yeter ki gündemde ki ve tarz yaratacak kapasitede bir şey olsun. Kız kendi kendine "Allah'ım ne kadar da Entelektüel" diyebilsin.

Bu konuyla ilgili örnekler uzar da gider ama kız eninde sonunda karşıdakinin ne bok olduğunu anlar.
    4 -4 ... hyperstatics
  2. 1.
    salaktır en yumuşak tabirle. hayata vajina deliğinden bakmayı prensip edinmiş pespaye kişiliklerdir. yalakadır bunlar, iğrenç salyalı gülüşleri vardır içlerinde bir yerlerinde. yüzümü ekşitirler hep, kendin olabilme erdeminin ne kadar ulvi olduğunu bilemeyen, kadınları kendinden farklı zanneden, bütün doğayı içindeki herşeyle birlikte elinin tersiyle itip sadece o güruha saygıda kusur etmemeyi düstur edinmiş ezik şahsiyetlerdir.

''yormayın bünyenizi'' fazla diyebilirim sadece. herşey saygıya layık bu hayatta, hem de birbiriyle eşit ''level''lerle. bir haşerata duyulan saygıdan farklı değil duyduğum saygı kadınlara, erkeklere veyahut başka bir alemin fertlerine. sevmekse hepsini, yanlışla doğruyla, riyakar olmadan çıkmalı sözler ağızdan.

bu insnlar karşıdakinin de beş dakika nefes almasa tıpkı benim gibi ölecek bir biçare olduğunu anlasa veya, o kafasında metalaştırdığı cinsiyetin sıçabileceği(!) düşüncesine inanabilse zaten bu tür komedyaların baş rol oyuncusu olmaz. onun için b ir telkinde bulunayım. onların da kakası geliyor, işiyorlar da tıpkı bizim gibi! bizden farklı değiller yani, gerek yok kasılmaya.
    8 -3 ... 2 ile bolunmeyen tek sayilar
  3. 2.
    bu kişiler için kız yanında olmak ön şart değildir. telefonda da aynı şekilde "al-looo. hı, napıyosun canım benim. evet evet. haklısın bitanem yaaaa. acilen görüşmemiz lazım. öptüm seni ben." diye konuşurlar.

(bkz: altın semer giyse bile zonta yine zonta)
    ... avedis
  4. 3.
    kiz arkadaslari yaninda kufur etmemesi gerektiginin veya erkek arkadaslari ile yapilan muhabbetin kız arkadaslari ile yapilmamasinin farkinda olan insan tipidir.
    1 ... spiritualized
  5. 4.
    kızların yanında bile kibarlaşmayan tipten, en azından bin kat daha iyidir.
    2 ... madrid ulku ocaklari reisi
  6. 5.
    -kumsalda, şezlonglarda yatarken-

kızlardan önce:

arkadaş-saaat gaç hamua goyum sitiyim hebele hubele haaagghtt puuh.

yan şezlonga gelen kızlardan sonra:

a.p- mp3 oynatıcı sende mi lan?
    arkadaş- iveet.
    a.p- oha.
    4 ... amoresperros
  7. 6.
    (google'da ara:bit yavrusu)
    p.s.: (bkz: yavşak)
    1 ... emrah potter
  8. 7.
    doğrusunu yapan tiptir. kadınlara karşı (ve onların yanında) daha kibar olmak gerekir. zira hiçbiri senin am-got muhabbetini dinlemek zorunda degil.
    ... kuru pilav
  9. 8.
    kendi arkadaş ortamında etmediği küfürü bırakmayıp, türkçenin mına koyduktan sonra; masaya yanaşan bir kızla sohbete başlarken, 360 derece dönen tiplerdir. 360 derece dönmesinden dolayı, türkçeyi kötü kullanmaya, küfür etmeye devam edecek ucube tiptir.
    ... erturk
  10. 9.
    kizlari görünce kabaliktan ödün vererek ani bir incelmesi gelengillerdendir;
    +mamut mına koyim senmi aldin lan benim sigarami?
    -hee aha orda al
    kızlar girer..
    +lütfen bir dahaki aldiğinda söylerimisin mahmutcum,
    -noluyo lan kopacan şimdi
    +heheh şakaçi şey seni. (göt etme lan adami yawşak, yenge adayin burda)
    (bkz: tipi tip)
    ... batmanli batman