1. 1.
  evi arabası dolgun maaşı hatta bankada bayağı parası olan koca merakları vardir. öyle adam da kuru götlü kezbanla evlenip hayatını sikecekse enayinin önde gidenidir.
  ... abi50kuruslukgofretlernekadar
 2. 2.
  Akıllılar AMK ben olsam bende zengini tercih ederim. Salak mıyım aq. Alırım güzelce çantayı arabayı gezerim.
  2 -1 ... yesil yelekli mehmet aga
 3. 3.
  Hak verdiğim meraktir. Ben nasil dolgun memeli, guzel götlu kiz bakiyorsam onlar da yuksek maasli koca bakiyor. Yadirganacak bir sey yok. Bu merak bugun yüksek maasli kocadir, yarin fit, kasli erkektir, oburkusu gun zeki akıllı bir erkektir. Ozetle, oyna devam.
  1 ... lumiere sombre
 4. 4.
  bende kızıyordum hatta tekstilde çalışan bir kezo işimi maaşımı beğenmemişti.

  bir erkek olarak bende zengin karı peşindeyim 45 yaşını geçmemiş zengin bir manita bulursam evlenecem dul felanda farketmiyor.

  o değil nerde aç var beni buluyor yakışıklısın niye evlenmiyorsun diyorlar napıyım aminim ağız kokunumu çekiyim.
  -1 ... minmimeranim
 5. 5.
  Kafası çalışan her kızın yapması gereken eylemdir.Eğer evlilik düşünüyorsan maddiyat 1 numaralı faktördür sen ev bile geçindiremeyeceksen ne diye evleniyosun,o evlilikten hayır gelmez.aile içi tartışmaların bile en büyük iki nedeni vardır:1-ekonomik sıkıntı 2-cinsel ilişkide problemler.
  -1 ... manafaka
 6. 6.
  O kızlar erkeklerle değil maaşları ve arabaları ile evleniyorlar. Daha sonra niye mutlu değiliz diye hayatlarını sorguluyorlar. Hem seks hayatları hem günlük hayatları berbat geçiyor.
  ... grytsun