1. 1.
  kadınların doğasında yer edinmeye başlayan tavırdır. çünkü bu tarz erkeklerde ister istemez ego birikimi vardır. kimseye muhtaç hissetmez bu tarz erkekler kendilerini ve bu durumda kadınların dikkatini çekmektedir. eğlenmesini ve güldürmesini de iyi bilirler bu tarz erkekler. çünkü kimseden utandıkları yoktur. her kadında kendisini güldüren erkekten hoşlanır. doğal olarak bu tarz erkekler başlarda hep avantajlıdırlar. çünkü kadınlar bu tarz erkeklerin ileride değişebileceklerini düşünürler fakat yanılmaktadırlar. ilerleyen ilişkide kadınlar ilgi eksikliğini hissetmeye ve sitem etmeye başlarlar. fakat umursamaz olan erkek bu durumu da pek kaideye almaz. bu sefer başlarda gülüp eğlenen kızımız acı çekmeye başlar.
  4 -1 ... soyun yavrum geliyorum
 2. 2.
  Aslında bu konu kişinin zor olanı arzulamasıdır. Ego asıl burada devreye girer. Kız ya da erkek karşı cins zor ise etkilenir. Bunun nedeni benim gibi birini nasıl arzulamaz istemez şeklinde başlar. Ben bunu kendime aşık ederim hırsıyla devam eder. Pişmanlık ile de son bulur. Ego yenilgiyi kabul etmediğinden dolayı o kişi ya orospu ya da şerefsiz olarak adlandırılır.
  ... 3 b deki aynura asik cocuk
 3. 3.
  bi karış entry girmişsin kardeş. iyi güzel hoş da teorin benim gelişimle çürüdü. haydi gıdnayt.
  1 -1 ... kirmizi kelebek
 4. 4.
  Birilerinin bir yerlerinden uydurdukları saçmalıklar.

  Sonra gerçek Sanıp umursamamaya filan başlıyorlar, sonra da vayefendim kız beni neden terketti.

  Herkes aynı mı Sanki şu dünyada? Umursamaz ve duygusuz erkeği ancak iffetsiz bilemedin dengesiz kadın sever.

  Zeki ve cazibeli kadın ne istediğini bilir. "Ay umursamaz ve duygusuz böyle beedboy olsun" deyip de sonra "beni sevmiyor" triplerine girenler ergen ruhlu salaklardır.
  1 -2 ... pembe inci tanesi
 5. 5.
  (bkz: kızların zoru sevmesi)
  1 ... satanist evlat arif 007
 6. 6.
  Umursamaz olmak duygusuz olmak anlamına gelmez.
  Bilakis daha duygulu ve farkındalıklı olmaya dalalet eder.
  2 ... turrican
 7. 7.
  Sevmesi değil ilk izlenime ilgi duymasıdır. Kadınlar güçlü karakterli erkekleri sever ve ne yazıkki duyusuz erkekleri başta öyle zannederler. Fakat zamanla durum anlaşılınca ilgi de olmayan sevgi de biter. Duygusuz göründüğü halde çok duygusal ve kırılgan, sevdiğini umursayan erkekler de var. işte onların ilişkisi yürüyor. Siz dışardan duygusuz ve umursamaz bir erkek görüyorsunuz fakat onunla birlikte olan kadın gerçeği görüyor.
  1 ... pembe tavsan
 8. 8.
  kadınların eziklik psikolojisinden ileri gelen durumdur. kadınların %95'i güce tapar ve bu umursamaz ve duygusuz erkekler onların gözüne güçlü gelir oysa ki o erkek aptaldır. konuşacak gerçek bir konusu olmadığından ve hiçbirşeyi önemseyecek kapasiteye sahip olmadığından umursamaz ve duygusuzdur. yinede bütün bunlara rağmen bizim kızlarımız da aptal olduğundan her ne kadar inkar edip bu entry'i eksileselerde o tecrübeyi illa ki edinecekler belki o aptala hayat boyu katlanacaklar belki de akıllı çıkarlarsa eğer gerçek bir eş arayışına çıkacaklar ama hayat karşılarına ne çıkarır bilemeyiz.
  1 -1 ... morain