1. 1.
  başlık karakter sorunundan dolayı, kadınların yakın bir zamanda seks yaptıktan sonra sözlük ve türevlerinde saldırganlık yapması durumu olacaktı. ya da bu sürede seks yapacak oluşu, yapma ihtimali, yeni fuckbuddy si hatta patrona terfi blowjob ı gibi durumlar da eklenebilir, henüz yapması şart değil.

  hemen bakirelik ve türevleriyle ilgili herhangi bir başlığa girip saldırmadan kesinlikle rahatlamaz. bakire kızlar, doktor doktor dikiş setiyle geziyorlar der. olmadı, türbanlı da sakso çekiyor, analdan alıyor der. bakire kız arayan erkeklere hakaretler eder, saldırır. ulan komik olanı da sanki bu kezbanı az sonra sikecek olan herif bunları yazıyor da onun öfkesi bu. adam 20 30 yıllık bakir belki? hakkıyla bakire arıyor, senin folloş olmuş çürük marulun kimin umrunda? sakin ol lümpen hanım. siktir git doyasıya bir sürtük gibi düzdür kendini, seni tutan yok. karışan yok. lakin insanların tercihlerine içine her giren etten sonra saldırma, hakaret etme. senin haddine mi? git biraz daha terli kasık yala, rahatlarsın belki.

  neyse, tespitlerim de yanılmam. daha önceden aklımda duruyordu, şimdiyeymiş kısmet.
  4 -3 ... md house
 2. 2.
  Çirkin ithamların bulunduğu başlık.

  Doğru konuştuğunuz, eleştirilerinizde haklı olduğunuz kısımlar olsa da Üslup seviyesi yerlerde olduğunda aynı kefeye konursunuz. Siz kendiniz bildiğiniz yolda doğru olun, ona göre insanlar seçin hayatınızda. Gerisi boş.
  1 ... vasilissa