1. 1.
  kızların gizli sırlarından biridir. o nedenle kız arkadaşınızın arkadaşları sizi görünce tebessüm ediyorsa anlayın ki sevgiliniz pipinizin küçük olduğunu söylemiştir. he yok sizi görünce gözleri parlıyorsa o zaman da bir şeyleri doğru yapmışsınız demektir.
  6 -1 ... kan tutan kasap
 2. 2.
  aşırı şekilde detay veriyorlar, reklamın iyisi kötüsü olmaz ama sevgilinizin kankaları size farklı bakmaya başlayınca kıllanıyorsunuz. iffetime sahip çıkmakta zorlandığım dönemler olmadı diyemem.
  6 -2 ... keshberfo
 3. 3.
  Doğru tespittir.

  Ve Sadece minik pipililerin soğuk terler akıtacaği bir olaydır.
  8 -2 ... ups boobss
 4. 4.
  Hasssiktiiir. Ah siz kızlar yokmusunuz siz. Öyle şeyler konuşulur mu elalemle. Neyse ki tipsiz olsak da büllük tarafindan yaradan yüzümüze gülmüs. Yoksa bunlar yuzunden insan içine de çıkılmaz yahuahahaga.
  -1 ... cavaceylan
 5. 5.
  -orçun'la seviştim beril' cim.
  - kasığındaki dövme duruyor mu ?
  - hönnk !
  7 ... teflon
 6. 6.
  Anlatan kadar da anlatmayani var. Kızlar birbirlerini orospu ilan etmeye ve araları bozulduğunda bunları erkeklere de anlatmaya çok meyilli olduklari için sinsi ve kurnaz olanları genelde anlatmazlar.
  4 ... maviyakacak
 7. 7.
  Kadinla ayni isyerinde calisiyorsaniz kismetiniz açılır.
  1 ... hz zani
 8. 8.
  Anlatmıyorum arkadaşlarım da asla anlatmaz.

  Doğru insanım ve doğru insanlarla arkadaşlık yapıyorum. Demek ki sizde ve Çevrenizde sorun var.
  6 -7 ... sweet but psycho
 9. 9.
  sonra en yakın arkadaşım sevgilimi kaptı diye sağda solda ağlarsınız. ee sen de o kadar reklamını yapmasaydın adamın beni şöyle sikti böyle domalttı şu hediyeyi aldı buraya yemeğe götürdü vs vs diye.
  4 -3 ... anto
 10. 10.
  Sonbahar hanım arkadaşın olmadığımız halde sevgilin ile aranda geçen şeyleri hatta en özel, mahrem şeyleri bile bizlere anlattın. Bizler bile senin sevgilin ile yattığını biliyorsak. Arkadaşların daha fazla bilgiye sahiptir. Şimdi burada g*tünü yiyim ayağı yapma.
  7 -1 ... kafir cin