1. 1.
  kızların yedekte başka erkek tutma planının parçasıdır. belki yedek olarak değil aynı anda üç tane sevgili yapıyordur en az bu kaşarlar.
  10 -7 ... tklmn
 2. 2.
  Adiliktir. Erkeğin sevgilisi varken başka bir kızla mesajlaşmasına eşdeğerdir.
  Eldeki beni nasılsa seviyor mantığı.
  (bkz: mayanız sağlam olsun)
  11 ... gamora
 3. 3.
  bu bildiğiniz stepne muamelesi.
  1 ... since1980
 4. 4.
  Belki sadece arkadasidir neden bu kadar guvensizsiniz karsi cinse? Neden hep partneriniz ilk firsat buldugu anda sizden kacacakmis gibi hissediyorsunuz? Once bunu bir sorgulayin derim.
  2 -4 ... yaz yaz yaz geldi
 5. 5.
  aziz milletin iyi bildiği bir ahlaksızlık. bizim milletimiz kızların bu oyununa gelmez.
  ... tklmn
 6. 6.
  Güzel ediyordur.

  Umarım alternatifleri istediği gibi birisi çıkar.
  2 -8 ... sekhmet07
 7. 7.
  Kimse kusura bakmasın ama katılmıyorum çünkü hayatında biri olsa dahi arkadaşlarıyla, yakın arkadaşlarıyla neden sohbet edemeyesin?

  Ha Bu durumun yanı sıra diğer ihtimale gelirsek,Haklısınız çok fazla bu gavatlığa girer, bu karaktersizliğe girer, bu konuda kızmanıza kesinlikle hayır diyemem...
  3 -1 ... neverwantanyhopetofuckingworld
 8. 8.
  abartılacak bir durum değildir. sizde diğer kızlarla konuşun. ne var bunda? sanki nikahınıza alacaksınız o kızı. sevişin geçin, takmayın kiminle konuştuğuna.
  4 ... kan tutan kasap
 9. 9.
  Keşke yapsaydım, yapabilseydim
  Sadakat kaybettiriyor.
  2 -1 ... lactea via
 10. 10.
  doğru değildir. ama her kız da bunu yapmıyordur tabii. ayrıca, sevgilisi varken başka bir erkek ona yazıyorsa direkt sevgilim var demesi de, eğer ki erkek ona abaza bir şekilde yaklaşmadı ise, nezakete uygun değildir. ama tabii şimdi yazarken düşündüm ve değiştiriyorum. sevgilisi varken başka erkeklerle arasında ki mesafeyi koruması açısından sevgilim var kalıbını kullanmasını da yadırgamıyorum. hemcinslerimin mayasını biliyorum çünkü. hemen iş başka noktalara gelir, hele ki bu zamanda. neyse efendime söyleyeyim, sadakat her şekilde değerlidir ya. çıktığın kişi ile hiçbir gelecek planlaması umudun yoksa bile eğer o kişi ile ilişki halinde isen sadakatli davranmak erdemliktir.
  11 -1 ... en asaletli duygularin adami