1. 1.
    Özellikle türkiyedeki kızların içler acısı halidir. Kendilerini erkeğe bir hediye veya lütuf olarak gören bu kızlar sadece ilgiyle götü arşa çıkabilen, aynı zamanda bir erkeği gerçekten sevip de ona şiir veya şarkı yazma karakterine erişecek kadar asil kişiliğe sahip olmayan, tam tersi vasat ve rezil durumda dolaşan bu burnu kaf dağındaki günümüz kızlarından utanmamak elde değil. Tüm bu durumlarda türkiye de erkeklerin bir kızı sevmesi, ona jest yapması veya şiir yazması katiyen düşünülemez. Çünkü günümüz kızları kendisinde bulunmayan vasıflardan ve ince düşüncelerden asla anlamaz.

(bkz: kızların değeri hak etmemesi)
    8 -1 ... elvis presley
  2. 2.
    ne diyon be? ben şiir de yazarım .akrostişte yaparım!
    2 -3 ... 4kafaliejderha
  3. 3.
    Türkiye öyle bir bozuldu ki malesef artık ne kızı kız ne erkeği erkektir. Eee vaziyet böyle olunca, kızlar aptal mı ki duygularını açsınlar. Herkes gizlene gizlene yaşayıp gitmeye bakıyor işte.
    2 ... ne olursun guzelim sevsem seni
  4. 4.
    kızların sevdiği erkeğe şiir yazmaması
    1 -3 ... cakcaylak
  5. 5.
    Doğa yaratma kabiliyetini sadece erkeğe vermiştir.
    5 -3 ... oloji
  6. 6.
    Erkeklerden herşeyi bekleyip kendileri hiçbir şey yapmazlar hatta teklifi bile erkekten beklerler. Kızların çoğu iki yüzlü ve karaktersizdir.
    4 -1 ... elvis presley
  7. 7.
    Kadınlar bu ülkede sadece istemeyi bildiği için gsyet doğaldır.
    1 -2 ... goodideas
  8. 8.
    Sizler neyi hak ediyorsunuz
    iki kelimeyi bir araya getiremiyorsunuz
    Daha söyleyecek çok lafım var ama
    itiraf edin siz bir boka yaramıyorsunuz
    Kalemi tutmayı bilmez
    Lak lak edersiniz anca
    insan kendini bilmez mi!
    Len bu nasıl bir yüzsüzlük
    Eyyttt be ne güzel döktürdüm
    Razı olun gerçeklere helelooy.

Çevremde şiir yazan birçok kadın var ben yazamıyorum ama sizi kırmadım ve akrostişi patlattım umarım beğenirsiniz lol
    2 -3 ... mor kadife
  9. 9.
    Yeni nesil günümüz kızlarının vahim durumudur. Eskiden bu ülkenin genç kızları böyle değildi, duygulu, bilgili, kültürlü, okuryazar kızlar vardı. Geldiğimiz noktaya bak ortalık tek derdi fotoğrafa beğeni almak olan kızlarla dolmuş. yazık, Yazık bunlara Be...
    3 ... elvis presley
  10. 10.
    kadın değil erkek sevdiğine şiir yazar yazmalı da. erkek kadına hizmet etmeli.
    2 -6 ... selia