1. 1.
  erkeklerin kaşar kız araması gibi bir durumdur. rahat ve cüretkar hareketleri ile karşı cinsi cezbederler.*
  ... gwaihiri
 2. 2.
  çünkü neden? bu erkekler heyecan vadeder. öyle avucumun içinde nasılsa diye istediğin gibi hareket edemezsin.

  o bir serseridir ve ne yapacağı belli değildir. bir gün senin peşini bırakmazken diğer gün hiç takmayabilir. ne oldu ki şimdi diye düşünüp anlam aramaya çalışır kızlarımız. eh bu da farkında olmadan rutin bir hayata yeğ tutulur.

  işin diğer bir heyecanlı kısmı da hanım kızımızın onu normal bir tipe dönüştüreceğine olan inancı ve bu yolda harcayacağı çabadır. çünkü neden? ona yardım edecek, şefkat gösterecek ve yine farkında olmadan egoo egoo çığlıkları atan bir beynin emirlerini aşk sanacaktır.
  2 ... eleanor rigby
 3. 3.
  zamanla geçen durumdur.sonraları "ne alaka" tarzında serzenişler yükselir.
  1 ... tgbtgb
 4. 4.
  2 tip erkek vardır eğlenilecek erkek evlenilicek erkek
  1-serseriler eğlenilicek erkek,
  2-düzgünler evlenilecek erkek,
  ... mannak ultraslan
 5. 5.
  genelleme olmakla beraber istatistiki teyidi yapılabilecek başlıktır.

  çünkü serseri erkek umursamazdır sorumsuzdur,kendisinin bile sorumluluğunu üstlenmekten hoşlanmaz,ama rahattır kızların yanında her turlu muhabbetı yapar bizim sazan kızımız da atlar buna balıklama.

  kadınları anlayan erkektir aslında ziklememekle farkında olmadan da olsa dogru olanı yapmaktadır.
  -1 ... uypaciyakoverbeni
 6. 6.
  bi de serseri erkeklerden hiç hoşlanmayan, klasik tarzda tiki mod erkekleri taş bulan kızlar vardır ki serserilerden hoşlananlar bu durumda tercih sebebi kalır.
  ... crzytarantla
 7. 7.
  Lisede üniversite de görünendir. O efendi olduğum için pas vermeyen bir kızı okuldan sonra ağırladım, altta araba ve saygın bir iş yüzünden bana yavşadı. Bende değeri olan bir gecelik birliktelik verdim ertesi gün tekmeyi bastım. Neden dedi sen eskiden de bunu hakederdin dedim. Şimdi sevdiğim bir kız var. O farklı.
  2 -1 ... jonycooker
 8. 8.
  piç erkek sevdasından kaynaklı ilgidir.
  1 ... selia
 9. 9.
  Esofmani daraltan tiplerdir de ayni zamanda. Bordo, yesil ya da siyahin ustune altin cizgilerin gectigi cakma adidaslardan bahsediyorum esofman derken.
  1 ... mide bunaltisi
 10. 10.
  Lise de serseri erkeklerin peşinden koşar, gün gelir sikilir ve bekaretini kaybeder sonra siktir çekilir, üniversiteye geldiği zaman efendi insanlardan medet umar geçmişinden ötürü reddedilince siz erkekler namusu bacak arasında arıyorsunuz diye klasik bir laf kullanır ağzının ortasına vurulması gerekir.
  2 ... pisagor01