bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  kız kişilerin nedense megoloman, ayna en iyi dostu olan, saçlarını hergün gemi kıçı modeli yaptıran, her türlü fırfırlı gömleğe sahip olan ve bir defa giydiği gömleği 2. defa giymeyen, envai çeşit marka pantolonu bulunan (bkz: lewis) (bkz: colins), ve utanmadan bu pantalonları olabilecek en düşük seviyeye getirerek götün altındaki bacaklar hareket etmese düşecek seviyeye getiren, ve bir o kadar da sivri burunlu, sanki hergün biri yalıyormuş gibi parlayan, yürürken insanı gıcık eden tıkkıdı tıkkıdı diye ses çıkaran ayakkabılar giyen ve çıktıkları kızlara yada kendinden hoşlanan kızları zerre kadar umursamayan, onları n peşlerinden koşmasını izlerken sevinen ve bizim daha doğrusu benim piç diye hitap ettiğim piç kişilerden hoşlanması.
  76 -6 ... lowreslovekuku
 2. 2.
  (bkz: gözlerinin hastasıyım tespitlerin ustasıyım)*
  41 -5 ... gazoz_kapagi
 3. 3.
  (bkz: sezercigin zamparaliklari)
  6 -1 ... mulayim
 4. 4.
  gayet normal bir durumdur. zira adı üstünde piçtir bu insanlar, kızları umursamaz, takmaz. işte onları çekici kılan şey de budur. kız onu elinde tutma pahasına yapışır yalar yutar. fakat siz kıza ilgi gösterirseniz, kız sizi kendisine ait gördüğü için her olayda zeytin yağı gibi çıkar yukarı. yadırganmaması gereken durumdur, böyledir bu.
  15 -3 ... mini mini bir nick konmustu
 5. 6.
  dünyamızın her anlamda imajdan oluştuğunu varsayarsak pek de garipsenmemeli. ama; sonra kızlar o jan janlı ambalajın altında yatan malı farkettiklerinde ise; "tüm erkekler hep böyle, kaba, ayı" diyerek erkek neslinin tamamına bok atmamalı.
  11 ... balsikeste baysungur
 6. 7.
  (bkz: piç olsun çamurdan olsun)
  9 ... haziran
 7. 8.
  kızlara en kolay tak geç yapabilen ırk bunlar oldukları için kızlar bunları pek sefer zira uğraşmaya didinmeye gerek yoktur, piç her türlü takıcaktır
  5 -3 ... organic.flesh.fan
 8. 9.
  4 s kuralı manyağı kızlardır. akıl dağıtılırken bu kızlar kapı dışında kalmış olabilirler.
  10 ... kacak kelebek
 9. 10.
  (bkz: Arka mahalle guzeli)
  5 ... soulmate
 10. 11.
  (bkz: erkeklerin kotu kadinlardan hoslanmalari)
  3 -2 ... mulayim