1. 1.
    Aldatılmaları sonuçlanacak eylemdir.

Evet kızlar siz nasıl kaslı, yakışıklı, uzun boylu erkek istiyorsanız karşı tarafta hem seveceği hem de cinsellik yaşayabileceği birisini arıyor.

sosyal medya ya gelip aldatıldım yazmanız gerçeği değiştirmez. Çünkü erkek arkadaşınız sizden çirkin bir kızla sadece cinsellik yaşamak için birlikte olabiliyor.

Zaten cinsellik olmayan bir ilişkide yürümez iki taraftan biri gizliden aldatıyordur.
    10 -18 ... ernesto doqukan guevara
  2. 2.
    (bkz: hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin)
    8 -3 ... stroszek
  3. 3.
    Arkadaşlar siz iradesiz misiniz ? Seks olmadan sevgililik yaşayamayacağınızı düşünüyorsanız şayet ayrılın, aldatmayı normalleştirmek nedir ?

Bir gün kıymetlinizi oynatamayacak hale gelseniz şayet, o " aldatılmayı kabul etsin o zaman kardeşim " dediğiniz sevgiliniz de sizi aldatsın, öyle ya haklı kız(!)

Buradan, sizde bu zihniyetin oluşmasına sebebiyet veren herkesi öpüyorum.

(bkz: yersen)
    22 -8 ... elisabethvogler
  4. 4.
    Yanlıştır. Romantizm ve seks olmadan ilişki de olmaz.
    1 -1 ... figo ve zidane topun gerisinde
  5. 5.
    Siz de her şeye ağlıyorsunuz be. Seks yapsalar orospu yapamayınca kezbanız zaten. 1 sene sonra geldim yine aynı sözlük.

(bkz: her şeye karşısınız siz de la)
    14 -2 ... foxey lady
  6. 6.
    kızlar amını sokakta buldu da size mi siktirecek denilesi durumdur.
    7 -5 ... frank lucas
  7. 7.
    Diğer kızlar görsün kıskansın diye erkek arkadaş edinen kızdır.

Uzak durunuz.
    1 -2 ... yok herif
  8. 8.
    adamına göre yaptıkları şeydir.
    pazar değeri yüksek bir adamsanız, sevgili olmak akıllarına bile gelmeden sevişirler.
    6 -1 ... myrica
  9. 9.
    Seksin girdiği yerde oyun, entrika, ihanet, doyumsuzluk, hırs bitmez tükenmez
    Nice sevgililer var ki evlenene kadar bu tür işlere girişmedikleri için mutlular, huzurlular. Birbirlerini kullanmıyorlar ve bu yüzden ayrılırken asil ve başları dik şekilde ayrılabiliyorlar.
    Aralarında sıkı bir manevi bağ kuruluyor.

Sekse çok düşkün sevgililer azıtıyor ve ihanet edebiliyorlar.
    Hiç doymak elindekiyle yetinmek bilmiyorlar
    7 -4 ... lenova
  10. 10.
    Yalandir. Kizlar sizden daha fazla istiyor emin olabilirsiniz.
    3 -1 ... jetskiyokatskivar