1. 1.
  çok sık gözlemlenen bir şey.

  mesela yolda 2-3 kız geçiyor olsun yanınızdan, işiteceğiniz şey şu olur "..ondan sonra görkem selini bırakmış ayrılmalarının sebebi de..."
  ya da "..ayy çok tatlıydı burçoğ, hastasıydım onun..." ya da " o çocuk muhteşem.."

  erkekler bu kadar kızlar hakkında konuşmuyor. mesela araba konuşurlar, futbol, oyun, işle ilgili şeyler, yemeklerle ilgili, kavgalarla ilgili, siyaset olabilir.. konu çok. ama kızlarda genellikle ya başka bir kızın gıybeti, ya da o çok tatlı çocuklar.
  1 -1 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
 2. 2.
  erkekler hakkında değil aslında erkeklerin sahip oldukları şeyler hakkında muhabbet ediyorlar yosmalar. eğer ki evi arabası olmayan bir adamsan ve doğru dürüst hobin de yoksa senin hakkında konuşmadıklarına emin olabilirsin dostum.

  kızlar erkekler gibi sevip aşık olmazlar. onlar erkeklerin kendilerine sağlayacakları imkanlara aşık olurlar. eğer bu imkanları kaybedersen ya da kızın kullanımına sunmazsan kızcağızın amı ıslanmayacağı gibi senden de uzaklaşacaktır. acı ama gerçek.
  3 -1 ... dakandaz
 3. 3.
  Sormayın derdimi dostlar.
  24 saat erkeklerden bahsediyorum. Hani çözümü ne? Yok.
  illa erkekler.

  Bana goca bul sözlük.
  14 -1 ... kendini sevmekle basla
 4. 4.
  O nasil bir egodur ki surekli haklatlrinda konusuluyor zannetsinler. Garip.
  ... pippi langstrump
 5. 5.
  Koca bir yalan. Genelde erkeklerin tek muhabbeti kadınlar hakkında oluyor başka türlü iki kelime ettikleri yok. Kendileri öyle oldukları için kadınları da öyle zannediyorlar herhalde.
  1 ... darulmihen