1. 1.
    sosyolojik bir realite. rakı içen kız güzellemesi diye bişey çıkardılar. rakısını karşısındaki erkekle birlikte bitirebilen kız mı var? ille 45 dakikada leş gibi ılınana kadar elinde oynayacak, bol bol su içeçek, alkolü piç edecek. o yüzden ben hep kızlara şarap söylerim, en azından suratını ekşitmez.
    -3 ... david addison
  2. 2.
    çoğu rakıyı şalgamla mundar eden kekolardan daha iyi içiyor.
    1 ... fanfan la tulipe
  3. 3.
    bunun övünülecek bir yetenek olmadığını belirtmekle birlikte
    susuz şekilde içip en az 3 dubleye kadar yamulmam .
    sonrasında biraz ağzım yüzüm yamuluyor.
    5 ... smwhrb
  4. 4.
    sünger gibi kadınlar biliyorum. ben kullanmadığım için bir iki kadehden fazla çok emin konuşamamakla birlikte.

10 kadehten sonra felsefi tartışmalar yapabilenini gördü bu gözler.
    ... sartre beauvoir camus
  5. 5.
    sevgili galiçyalılar.
    rica edicem; rakı içmeye adap, tarz, meze kültürü, cinsiyetçilik, en çok ben bilirimcilik gibi teoride size göre mantıklı ama genelde herkesin farklı yaklaşımlarının olabileceği anlamlar yüklemeyelim.
    isteyen yavaş içsin, isteyen bira bardağı ile içsin, isteyen şırıngayla götüne soksun, isteyen pipetle çeksin, isteyen 50 mezeyle, isteyen sadece leblebiyle içsin, isteyen yanında balık yesin, isteyen pilav yesin.
    bırakın insanları, özgürce nasıl içerlerse içsinler.
    zevkleri, tarzları hür bırakalım.
    7 ... totonok folmondoko boton gomo
  6. 6.
    Gülerim. 1 yılı geçti alkol KULLANMIYORum fakat içtiğim dönemler tek başıma oturup 35 lik içebilirdim. Bir de kuzenim var ikimiz başlasak içmeye masadaki tüm erkekler yamulur biz toparlardık. Neden bu kadar iyi içiyorsun bono ? Götümü kurtarmak için tabi ki. Evet tam anlamıyla bu. AlkolÜ severdim o zamanlar ve dışarıda içip rezil olmak en büyük fobim oldu. Sanırım bu yüzden öğrendim içmeyi. Belki de sadece babam iyi içiyor diye de dayanıklı olmuşumdur.
    3 ... bono