1. 1.
  çünkü soyut düşünemezler. kim yakışıklıysa genelde onu desteklerler.
  5 -5 ... david addison
 2. 2.
  genellersek hiçbir konudan anlamamaları olarak değiştirebiliriz başlığı. çünkü erkekler kızları dinlemiyor. genel olarak kızların kırılgan, narin yapısından mı kaynaklı ataerkilliğin iliklerimize işlemesinden mi bilmiyorum ama, erkekler herhangi bir konu hakkında bir kızla sohbet ederlerken her zaman kendisinin o konuyu çok daha iyi bildiğini sanıyor. Kızlar bir şey söylediğinde ciddiye alınmıyor yanlış biliyorsun, eksik öğrenmişsin bence triplerine giriliyor. arada ben de yapıyorum ve farkettiğimde hemen düzeltiyorum. bence kızlar her şeyden biraz anlıyor ama biz onları çok az dikkate alıyoruz. veya hayatları boyunca karşılaştıkları bu tavırdan dolayı kime ne anlatıcam diyip susuyorlar genelde, biz de coştukça coşuyoruz işte.
  4 -1 ... ognitogenk
 3. 3.
  *mı var diye hillary'e oy verecek kadardır.
  1 ... bize de mi caylak
 4. 4.
  Yanlış ve yalan bir söylemden ibaret olan saçma düşünce.

  Çok iyi politika yapan kızlar tanıyorum. Hatta çoğu erkekten bile iyi diyebilirim.
  2 -2 ... feghouli
 5. 5.
  paçozlar politikadan anlar.

  zira politika yalan demektir.

  paçozlar da çok güzel yalan söyler.

  yanlış önerme, evet. ehuehue.

  paçozlar ölse üzülmem bu arada !
  1 -1 ... narcissistic
 6. 6.
  benim anlamadığım erkek veya kız olmanın bir şeyi anlayıp anlamamakla ne alakası var amk.

  neyse... ilgilenmediklerinden araştırmazlar, anlamazlar. bu da kültür meselesi. hem ilgilenen ve anlayan da vardır. erkekler sanki bir bok bilirmişçesine siyaset tartışa tartışa kendilerini daha bir bok biliyor sanmış olabilirler. bilen de vardır, o da ayrı.

  futbol fanatikliği yapan insanlar gelmiş soyut düşünemezler falan diyor... neyin kafası lan bu. arkadaş bilimsel bir çalışma yapmış herhalde gitsin başka ülkede destek bulsun burada bilimi sikleyen yok. lütfen.
  3 -1 ... tukeneceiz
 7. 7.
  Ne tip kızlarla takılıyorsunuz mk bi sikten anlamıyorlar?
  ... yok herif
 8. 8.
  Bunu herhangi bir cinsiyete bağlı tutamazsın. Bunu, kişinin o alana ilgiyi duyup, araştırması ile ilişkilendirebilirsin. Bilmeyen insanların kısa konuşmasındansa, bilen insanların saatlerce konuşmasını tercih ederim. Ve bu şekilde genellemeler de çok yanlış. Çok iyi siyaset bilen kadınlar tanıyorum. Ki ben de siyasetle çocukluktan beri ilgili ve alakalı olan, bu bölümde okuyan bir kişiyim. Siyaset çözüm bulmaya odaklıdır, sorun üretmeye değil. O yüzden her zaman bilgili olanın ve herkesin kendi işini yapmasını ümit ederim.
  2 -1 ... juniorlider
 9. 9.
  Pax american sistemini, brother woods kanunlarını ve iktisat teorilerini bilsin helal olsun kızıdır.
  2 ... kale3112
 10. 10.
  sevseydi anlardı bikere, demek ki sevmiyo.
  -1 ... crux ansata