1. 1.
    çünkü soyut düşünemezler. kim yakışıklıysa genelde onu desteklerler.
    5 -5 ... david addison
  2. 2.
    *mı var diye hillary'e oy verecek kadardır.
    1 ... bize de mi caylak
  3. 3.
    Yanlış ve yalan bir söylemden ibaret olan saçma düşünce.

Çok iyi politika yapan kızlar tanıyorum. Hatta çoğu erkekten bile iyi diyebilirim.
    2 -2 ... feghouli
  4. 4.
    paçozlar politikadan anlar.

zira politika yalan demektir.

paçozlar da çok güzel yalan söyler.

yanlış önerme, evet. ehuehue.

paçozlar ölse üzülmem bu arada !
    1 -1 ... narcissistic
  5. 5.
    benim anlamadığım erkek veya kız olmanın bir şeyi anlayıp anlamamakla ne alakası var amk.

neyse... ilgilenmediklerinden araştırmazlar, anlamazlar. bu da kültür meselesi. hem ilgilenen ve anlayan da vardır. erkekler sanki bir bok bilirmişçesine siyaset tartışa tartışa kendilerini daha bir bok biliyor sanmış olabilirler. bilen de vardır, o da ayrı.

futbol fanatikliği yapan insanlar gelmiş soyut düşünemezler falan diyor... neyin kafası lan bu. arkadaş bilimsel bir çalışma yapmış herhalde gitsin başka ülkede destek bulsun burada bilimi sikleyen yok. lütfen.
    3 -1 ... tukeneceiz
  6. 6.
    Ne tip kızlarla takılıyorsunuz mk bi sikten anlamıyorlar?
    ... yok herif
  7. 7.
    Bunu herhangi bir cinsiyete bağlı tutamazsın. Bunu, kişinin o alana ilgiyi duyup, araştırması ile ilişkilendirebilirsin. Bilmeyen insanların kısa konuşmasındansa, bilen insanların saatlerce konuşmasını tercih ederim. Ve bu şekilde genellemeler de çok yanlış. Çok iyi siyaset bilen kadınlar tanıyorum. Ki ben de siyasetle çocukluktan beri ilgili ve alakalı olan, bu bölümde okuyan bir kişiyim. Siyaset çözüm bulmaya odaklıdır, sorun üretmeye değil. O yüzden her zaman bilgili olanın ve herkesin kendi işini yapmasını ümit ederim.
    2 -1 ... juniorlider
  8. 8.
    Pax american sistemini, brother woods kanunlarını ve iktisat teorilerini bilsin helal olsun kızıdır.
    2 ... kale3112
  9. 9.
    sevseydi anlardı bikere, demek ki sevmiyo.
    -1 ... crux ansata
  10. 10.
    Anladığımı zaten savunmadım ki , fakat bu noktada gayet iyi anlayıp ,üzerine konusan kadınlarımızı da göz ardı etmeyin beyler .
    2 ... lesfemmeslibareles