1. 1.
  %90 doğru bir sözdür. etrafımda gördüğüm hoş sayılabilecek ve iyi huylu diyebileceğim kızların hepsi halk tarafından piç diye tarif edilen erkeklerden hoşlanmaktadır. kızlar efendi değil piç erkek sever kısacası.
  7 ... edo99
 2. 2.
  kız tabiatının anlaşılmaz yönlerinden biridir.
  5 ... adsizcengaver
 3. 3.
  sokakta bir kere karşılaştığı oğlanlardan hoşlanan ergen kızlardır.
  2 -1 ... hastasiempre62
 4. 4.
  hintlerin öküzü tapmasıyla eş anlamlıdır. kaçan kovalanır demişler ya, kadın doğası gereği duygusal ve inatçıdır erkek ise katı. erkek bu yüzden kaçar gibi görünür kadında kovalar.
  2 ... sidelyatusem
 5. 5.
  annesi babası yoksa evin içinde olası bir kaynana kaynata dırdırı çekmez.sonra bunlara ister istemez göstereceği gösterişten saygı zorunluluğundan da kurtulmuş olur.
  -1 ... mecburmuyum
 6. 6.
  kızları ve piç erkekleri alakadar etmesi gereken hadise. siz tercih edilen ya da eden değilseniz bunun tespitini yapmakta ne fayda var sorarım? evet her bokta boncuk ararım ben. fayda önemlidir, lazımdır. ne gerek var, piç erkek seven eden kızın lafı size-bize mi kaldı? hayır evladınız mı bu tipler neden bu kadar umrunuzda? kıza platonik hisler beslediniz, olmadı mı? eski sevgiliniz piç erkekle mi kaçtı? kızsanız hepten size ne yahu. gönül ota boka konmuyor mu? piç erkeğe konmasını adil bulmuyor musunuz? derdiniz ne sizin be?
  1 -1 ... vivre sa vie
 7. 7.
  efendi adamların pısırık olmasından dolayı kaynaklanan durumdur.
  7 -1 ... asemin
 8. 8.
  aslında olay kızların kendine güvenen erkekleri sevmesinden doğmuş, o da güç filan bunlar uzun hikaye.
  ... braincleaner
 9. 9.
  istediğin kadar efendi ol ağzın laf yapmıyorsa bu ne kız-erkek ilişkisinde ne de iş yaşamında para etmiyor.yoksa piçlikle alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum.
  2 -1 ... abc1923
 10. 10.
  http://www.haberself.com/h/5554/

  konuyu açıklamak için 15 neden saymış adamlar.
  2 ... sakirtizim