1. 1.
    anlam veremediğim tercihtir. bu efendiler yüzünden sevgilimi zar zor ayartmıştım. bi' tanesi gelip flörtümün yanında ezik büzük oturdu. sonra flörtüm bundan etkilenmeye başladı. araya girip müdahale etmek zorunda kaldım ve kızın üzerine sürtünüp kokumu bırakarak o bölgenin bana ait olduğunu karşı tarafa belirttim. başka çarem yoktu zira bu ezik tavır flörtümün aklını çelebilirdi.
    2 -1 ... john misty
  2. 2.
    30'u devirip piç erkekler tarafından ıskartaya çıkartıldıktan sonra ortaya çıkan tercihtir.
    4 ... nesgayfe
  3. 3.
    2. tercihtir o ilk tercihe yerleşememişse demek ki.
    1 ... zvezda
  4. 4.
    garipsenen bir tercihtir. o kadar itlik hergelelik pezevenklik yaparsın, ama kızı gider yine efendi erkek kapar. kahretsin ki lanet girsin böyle dünyaya dersin.
    -4 ... john misty
  5. 5.
    Kızların evleneceği dönem yapacağı tercihtir yoksa tam tersi oluyor.
    2 ... ismail gaspirali
  6. 5.
    Evlenene kadar kendilerini piç erkeklere pompalattırırlar. Evelencekleri zaman ise efendi, dürüst, ahlaklı erkek ararlar.
    1 -1 ... kara han
  7. 6.
    Olmayan tercihtir.
    1 ... kirtasiyecicocuk
  8. 7.
    Gönül ister efendi erkek, ama yok ki. Valla yok billa yok

Tam diyorsun evet bu efendi, centilmen, bildiğin beyefendi bi çocuk, piç çıkıyor.

Bize yine hüsran bize yine hasret var.
    1 ... lactea via
  9. 9.
    bir türlü anlam veremediğim tercihtir.

bu kızlar hep heyecan olsun diye efendi erkeklerle çıkıyor. yaş ilerleyip olgunlaştıklarında piçlerle evleniyor.

ama üzülmeyin piçler... biz kendimiz olalım yeter. bir kız için değişmeyelim.
    -1 ... john misty