1. 1.
    kimse aslında bu içinde süper erkekmiş gidip bununla sevgili olayım, evleneyim demiyecek. kendini öne çıkarsana yavrucum salak hayaller kurma.
    1 -4 ... kara atli prens
  2. 2.
    sanki kara atlı prens bekliyorlar. hıamına...
    3 -1 ... ipinucunukacirdim
  3. 3.
    Kendimi öne çıkarıyorum.
    Benim o salak.

Kendini kanıtlaması gereken erdir.
    3 -2 ... promer
  4. 4.
    salak değil de bir kere alışmışsa, bundan sonra ben teklif etmem teklif alırım diyordur belki.
    1 ... benden ote benden ziyade
  5. 5.
    Salak değildir.
    Kızları önemsemeyen tiptir.
    6 ... lucianus
  6. 6.
    ben. beklemiyorum ama buluyorlar yine de beni.
    -1 ... ne alakasi var oglum
  7. 7.
    Memesini sallasa ellisine çarpacak erkek bolluğunun olduğu ülkede, sağ eline iyi davranması gerektiğini unutmaması gereken erkektir.
    3 -5 ... ups boobss
  8. 8.
    Kızlar salak diyorsa buna aslında akıllı erkektir.

Kızlar ne diyorsa tam tersini yapın beyler.
    ... ssenarist
  9. 9.
    Flamalı salaklara dert olmuş Doğru yapan erkektir. Hakiki Seven kadın gelir kendi adım atar beklemez. Öylece durup tavlanmayı peşinde koşulmasını bekleyen kadından sevgili olmaz Bunlar hakiki sevemezler, sadece onu seçen ona iş atan erkekle birlikte olurlar, çünkü zihinleri beyinleri dardır kendilerine seçtikleri o mağaradan çıkamazlar bırakın yalnızlıklarında boğulsunlar. seçilen pozisyonunu kabul etmeyip seçen konumunda olmak isteyen kadın ilk adımı tanışma isteğini hoşlantısını yazılı/sözlü olarak erkeğe bildirebilir böyleleri gerçekten samimi sıra dışı ve kıymetli bir kişiliğe sahiplerdir. O yüzden benim sevgili olacağım kadın böyle uygar ve ilerici kafada birisi olmalı. ilk adımı bile erkekten bekleyen Kendini beğenmiş kibirli bağnaz geri kafalı ve mürteci tarzda kadınlara ihtiyacımız yok.
    3 ... yoksul genc
  10. 10.
    Madalya olsa takacağım kupam olsa vereceğim bir yazıyı yazan yoksul genc i ayakta alkışlıyorum.
    ... ssenarist