1. 1.
  kendilerine yakıştırmadıklarından mı yoksa utandıklarından mı gizlediklerini anlayamadığım konu.
  2 -1 ... maverick13
 2. 2.
  herkese karşı takındıkları bir tutum değildir. karşısındakinin salyaları bu bilgi ışığında akmayacaksa söylerler gayet.
  7 -2 ... ahengidar
 3. 3.
  şu an itibariyle utanıldığı için söylenmediği kanaatine vardığım konu.
  1 ... maverick13
 4. 4.
  hepimiz yapıyoruz utanılacak birşey yok.
  3 ... iki kelime tek hece
 5. 5.
  bide bu kızların ossurmayan çeşitleri vardır. yalnız kaldıkları zamanlarda senfoni tadında ossurup, yüzüne karşı sorduğunda ben hiç ossurmam diyenlerdir.
  (bkz: gizlilik temel prensibimizdir)
  5 ... permatik
 6. 6.
  "içinde ya$adığı topluluğum bunaltıcılığı, muhafazakarlığı ve baskıları sonucu bunu gizleyen kızdır" dememizi bekleyen yazarların hedesi.

  asıl gizleme sebebleri yamulmuyorsam bunu bi ortamda bi erkek kadar rahat söylediklerinde "motor, yollu veya ka$ar" gibi lakap takılmasını engelleme amaçlıdır.
  5 ... satanist kesen psikopat kedi
 7. 7.
  bir erkek olarak masturbasyon yaptığımı toplum içinde teşhir etmediğim için kendimi kız gibi hissetmeme sebep olan durum...
  (bkz: kendimden tiksindim)
  bence bir an önce ben de yaptığım masturbasyonla ilgili kompozisyon yazıp okul panosuna asmalıyım.
  hatta resimlendirsem mi diye de düşünüyorum...
  10 -2 ... chankirili
 8. 8.
  ülkemizde diye eklenmelidir ayrıca.
  3 ... woory
 9. 9.
  Dışa vurmuyorlar çünkü gerçekten çok farklı izlenimler bırakacaklarını biliyorlar. Bir kız "şeftali" dediğinde bir tarafı kalkan bazı kendini bilmezler, düşünün ki mastürbüte olduğunu açıkça dost meclislerinde ifşa eden bir dişi hakkında neler düşünmez.

  o konuda üstümüze yok zaten. Her şeyi sekse, bel altına vurmayı iyi biliyor gençlerimiz.

  (bkz: sözlükte kızlar asılıyormuş)
  (bkz: Nasıl anladığına bağlı)
  5 ... romanticomedy
 10. 10.
  (bkz: bir kaynak olarak zekeriya beyaz)

  --spoiler--
  namus elbette bacak arasında değildir. de, bu olayı sokaktaki itler gibi kimin ski kimin gtünde şeklinde değil, insana yakışacak şekilde yapılması daha güzeldir. seks özeldir, mahremdir. yok hocu ben duttuğumu götürürüm dersen, o duttuklarından biriylede evlenirsin bigün. itler gibi yaşamanın anlamı yok. tamam genel ahlak ve toplum yapısının anuna koyduk ama, ulan eşşoğlusu türk evladısın sen. müslüman çocuğusun. yakışıyormu sana bu hal hareket tavır. bacın kardeşin yok mu? çocuklarına miras olarak ahlaksız bir karakter mi sunacaksın skik?

  akıl baliğ olan her birey osbir denen olaydan haberdar. kızı da erkeği de. yok gizliyormuş, yok ayıp olduğunu düşündüğü için geri kafalıymış. aç olm. aç götünü domalarak merkez caddesinde tur at. kapalı kapılar ardında, nasılsa yüzüm gözükmüyor diye, o içinde bastırdığın orspu çocuğunu gün yüzüne çıkarmana gerek yok. az karakterli ol. müslüman evladına yakışanı yapmayı dene. sktret din mevzusunu, insana yakışan gibi yap. ama yap bunu. tamam mı hocu? daha da beni depreştirme.
  --spoiler--
  3 ... beysar