1. 1.
    Çok üzücü bir durum. Elde var sıfır yaşlanınca da hiç çekilmez bu sarkık derili ojeli teyzeler böğğğ.

Yine toplu taşımada görüyorum hepsi çirkin. Makyajın bir faydası yok yok malzeme kalitesiz malzeme.. Erkek halimle bugün dönsem taş gibi hatun olurum 1 90 ilik gibi onlar yerine beni seçerler çok açık çok net.

Edit : hadi yine iyisiniz ibnetorlar sizin için kızları topladım başlık altına ben evliyim vallahi yengeniz okuyor.
    1 -4 ... siradan sir adam
  2. 2.
    Sıkıntı makyajın bağımlılık yapması. Cilt gözenekleri genişliyor bozuluyor sürekli makyaj yapmak zorunda kalıyorlar.
    3 ... tatardoktor
  3. 3.
    Gratis'te nasıl servet harcanır çok merak ediyorum?
    ... bir ululu
  4. 4.
    (bkz: üreme içgüdüsü)
    1 ... oloji
  5. 5.
    saçmalık.

oysa güzel beslenip spor yapsalar çok güzel ciltleri olur. biz de kandırılmamış oluruz.
    2 ... narcissistic
  6. 6.
    2 parça şeye 80 lira veriliyor. üstelik indirim uygulanmış (!) hali böyle. şimdi kur farkını da bindirmişlerdir muhtemelen. neyseki sevgilim yok şu ara. swh.
    1 -1 ... i love you hocam
  7. 7.
    Ben hariç.

Ben daha çok cilt bakım ürünlerine para veriyorum.
    Ten makyajı için de bitkisel olanları tercih ediyorum ve sadece bir malzemeye çok para veriyorum o da iki yıl dayanıyor zaten.
    Allahtan her hafta ruj rimel alma alışkanlığım yok.
    Makyajlı da makyajsız da bir şeye benzemediğim için, temiz kalmaya özen gösteriyorum daha çok.
    1 ... duygusal raphael