1. 1.
  özellikle türk kızlarında maalesef çok aşırı yaygın olan durumdur. bunun en büyük sebebide çocukluktan beri hep erkeklerin kızların peşinden koşmuş olmasıdır. Kendilerini üstün görmeler falan...
  1 ... lagardaslagardas
 2. 2.
  bu tarz kızlar kukularını som altından zanneder. neyin kafası belli değil .
  ... st jimmy
 3. 3.
  evlenilecek kız tipidir. onu böyle alacaksın seveceksin, okşayacaksın ama sevdiğini belli etmeyeceksin yoksa götü kalkar fahişenin.
  ... de siktir lo ben izmirliyem
 4. 4.
  aslında kızlar kendini beğenmiş değildir. yaklaşımlarından ötürü erkekler onları bu yöne doğru sürükler. sokakta görüyoruz arkadaş. kız güzel olmasa bile laf atılıyor, tanışmak, konuşmak isteniyor. e bu durumda ne oluyor? kızlarda ego denen zımbırtının oluşma evresi başlıyor.

  "yha abiiii, çok eğlendik amaaaa" diye ağzını yaya yaya konuşan gerizekalıları da doğurur bu durum.
  1 ... petitjoueur
 5. 5.
  Bu ülkedeki Çoğu kızda görülen vaziyettir, bazıları var ki bunun çok dışında ama bu yazıyı onları ayrı tutarak yazacağım. Bahsi geçen bu kişiler toplumda genelde Kendilerini bulunmaz hint kumaşı zannederler, kız olduğu için ayrıcalıklı olduklarını sanarlar burunları havadadır, dünyanın merkezi olduklarını her erkeğin onu elde etmek için yoğun uğraş vermesi gerektiğini düşünürler. işte bu tip kendini yüksek bir daldaki meyve sanan hiçbir kıza değer vermeyin, onlara bir aşağılıkmış gibi davranın ve eşsiz benzersiz olmadığını gösterinki sıradan biri olduklarını herhangi bir insandan daha değerli olmadıklarını idrak edebilsinler.
  6 -4 ... yoksul genc
 6. 6.
  (bkz: i*neliğe giden yol)
  1 -1 ... alpertunna