1. 1.
  düz saçlı erkekler tarafından hep kıskanılan zaaftır.kıvırcık saçlı bir erkek olmak hayata 1-0 önde başlamaktır. her kız o saçları ellemek için can atar. o saçlara dokunmanın verdiği haz parmak ucundan kalbe giderek vücuda kan pompalanmasını arttırır. beyinde ki bazı bölgeler uyarılır. cinsel dürtüler başlar.
  ... cliffburton
 2. 2.
  ilkolulda 1. sınıfta kıvırcıklarla dalga geçmenin cezası olduğunu düşüdüğüm olay.neresi güzel çözemedim de.içinde tarak bile kaybolur.
  ... hedehode
 3. 3.
  "ya da belki zaaflı olunan erkeklerin tesadüf hep kıvırcık saçlı olması gerçeği olsa gerek?" dedirtecek türden bir detay!
  1 ... theportobellowitch
 4. 4.
  ben kıvırcık saçlıyım arkadaş hiç de öyle bir şey yok. ailem desen nerdeyse beni dövecek git şu saçını kes diye bir de benim saç tam kıvırcık değil dalgalı da değil o arada bir şey kafana peruk mu taktın diye ciddi ciddi soru soran bile oluyor. ama hayatta kesmem saçımı.
  2 -1 ... mjbaha
 5. 5.
  halil sezai örneği ile tasdiklenecek tespittir.
  1 ... gayim ama para bende
 6. 6.
  (bkz: hadin erkekler perma ya kampanyası)
  1 ... sonumuzhayirolsun
 7. 7.
  sarı saçlıysa iş tamamdır.
  -1 ... respect only
 8. 8.
  kişiden kişiye göre değişen zaaf. peki ben ne yapayım yani. ne düz saçlıyım ne kıvırcık saçlıyım. resmen hayata 2-0 geride başlamışım. yok mu fırça gibi saç seven. *
  1 ... buadamneyinnessi
 9. 9.
  kızda da erkekte de sempatiktir kıvırcık saç. (bkz: yerim)*
  ... laylalaylalom
 10. 10.
  olmayan zaaftır.
  ne lan öyle bonus bonus
  ... tahmin ettigin kisi