1. 1.
    Maalesef gerçekleşmesi muhtemel bir durum.
    3 ... onnuke
  2. 2.
    50 erkek değil.
    50 sikecek erkek olarak değiştirelim o kısmı.

kimse kusura bakmasın.
    hiç bir erkek sevmeden, emin olmadan sikmek harici bir kızla kısacık zamanda ilişki kurmaz.

kuran da biraz uzun sürede kurar evliliğe yürür.
    evet.
    5 ... biyrunefenim
  3. 3.
    yanlış önermedir. ne elli erkeği 500 bulacak olan var.
    1 ... masklavi
  4. 4.
    50 az isterse 100 tane bulur,erkek bulmak marifet değil. Doğru düzgün kişilikli ve gerçekten sevicek erkek bulmak marifet. Yoksa 50 100 150 tane bulunur bulunur da hangi amaçla bulunduğu önemli kullanilmak içinse bununla ovunulmesi saçma.
    2 ... duduperivesazarkadaslari
  5. 5.
    Motor deniyordu kimilerine demekki yanlışlık var bunlar bildiğin tranway olma yolunda .
    2 -1 ... torehan1071
  6. 6.
    kızların isterse bir günde 50 erkek bulabilmesi
    1 ... serefsizimbenimakliimagelmisti
  7. 7.
    erkek bulmakla hayat arkadaşı, yoldaş bulmak aynı şey değil.
    biraz büyüyün ergenlikten çıkın da ablanız hep anlatacak bunları.
    4 ... domestik ev hanimi
  8. 8.
    ucuz etin yahnisi yavan olur.
    ... kedimsiprofil
  9. 9.
    Türkiye de gerçekleşebilecek olay. Erkeklerin değerini düşüren erkekler.
    -1 ... heredot1923
  10. 10.
    ben 50 erkeğe değer biri olduğum için... beni bırakıyorsa zarara geçen kendisidir... o yüzden hiç sorun etmem yoluma bakarım...

biz de istesek 50 kız bulurduk be gülüm ama seçiciydik ve beğenmediklerimizi tersledik hep. beğeniliyorsun diye kendini nimetten sayma o yüzden... bende saymamalıyım... bir birimizi beğeniyorsak sevmeliyiz birbirimizi. sevgimizin son damlasına kadar hemde.. çünkü bu zalım dünyada ikimiz bir birimizi bulacak kadar şanslıysak bunu kaybedecek kadar da ahmak olmamalıyız...

neyse sen günde 50 erkek bulabilmenle övüneceksen övün... ben ayda yılda bir kız bulurum ama her bulduğum da senin yerini doldurabilecek kadar özel olur... bu bana yeter...
    -3 ... uzay muhtari