1. 1.
  kızların el üstünde tutulduğunda soğuduğunun ama köpek yerine konulduğunda erkeğe tapması durumudur. kızlar kendilerine düşkün erkekleri sevmezler. kızlar kendilerinin ön planda olmadıklarını görünce o erkeğe daha çok tav olurlar. bu durumu kimsenin inkar edeceğini düşünmüyorum.

  not: kız değilim deneyimlerimi entrye döktüm.
  16 -4 ... kertenkere
 2. 2.
  ben de buna tutuluyorum arkadaş. ilgisiz davranınca bilmem kaç kez mesaj atılıo gün içinde. ilgili davran 2 tane mesaja muhtaç ederler adamı. kişiden kişiye de değişir tabii bu durum. ama genelde ilgi göstermezsen iyice kıskançlığa bağlayıp sahipleniyolar adamı. evet burda yanlış yapıyoruz galiba.
  ... hostes bey oglum
 3. 3.
  doğanın kanunu gibi gelen durumdur. sadece kızlar için değil herkes sevmeyen, ilgilenmeyen tarafa ilgi duyar. sevenler farkedilmez bile. kaçan kovalanır hesabı.
  4 ... gelbaharimkaybolalim
 4. 4.
  ilgilenmediği için erkekte bir gizem aradıklarındandır.
  1 ... beyaz zenci 25ctm
 5. 5.
  desteklediğim görüştür.şimdi ki sevgilime de bu yüzden ilgi gosteremiyorum.
  1 ... 2d yazar
 6. 6.
  kızın ilgisi ilk fırsatta daha iyi bir fırsat çıktığında kayıp gider.
  1 ... mgmb81
 7. 7.
  evrensel bir davranışın yazıya dökülmüş halidir ve değişmez bir gerçektir.kadınlar ilgisiz, serseri piçleri severler.peki neden? kadınların hepsine bu soruyu sorsak net bir cevap alamayız. çünkü bu sorunun cevabını veremezler. mantıksal zekaları buna açıklık getiremez. peki bilinç altları? işte bütün fırtınalar burada kopar. kadınlar kedi gibidirler. bir kediyi bir yün yumağıyla bütün bir gün oyalayabilirsiniz. fakat o yün yumağını ona verirseniz kedinin bütün ilgisi bir anda yok olur. çünkü yün yumağını elde etmiştir artık. kadınlarda böyledir işte. onların yaşamak istediği bu elde etme ile birlikte gelen zafer duygusunu tatmaktır. kadın bir erkeği elde ettimi bütün ilgisi söner. kadınlar kendilerini seven, kendilerini teslim eden, hergün kendisini üçbeş kere telefonla arayan, zırt pırt mesaj atan erkeğe değer vermezler. onların istediği serseri piçlerdir. etrafınıza bakın bunun çok örneklerini göreceksiniz. kadın ulaşılmaz olanı ister. peşinden koşacağı, elde etmek için mücadele edeceği, yatırım yapabileceği bir erkek ister. bu esnada öyle yoğun duygular yaşarki, aşk, nefret, sevgi, hüzün, hayalkırıklığı, kıskançlık, öfke krizleri, mutluluk, umutsuzluk ve daha neler. kadının bilinçaltı bu duyguları yaşamak ister. kadının beynindeki limbik sistemi açıp bakın size şöyle diyecektir: "orgazm nedirki? ben bu duyguları yaşamak istiyooorumm..." kadınlara karşı hep ilgisiz,odun gibi olmayın iki ileri bir geri taktiğini uygulayın. o iki kere arıyorsa siz bir kere arayın. o üç tane mesaj atıyorsa siz bir tane atın. onu birgün görüyorsanız iki gün görmeyin. her an onu bırakıp çekip gideceğiniz hissini verin. "ben bu erkeği elde ettim" duygusunu ona yaşatmayın. böylece "karşı cinslerin oyunu" sizin lehinize sonuçlanacaktır...unutmayın burada tecrübe konuşuyor. lao tzu hocanız sizi asla yanıltmaz...
  6 -1 ... lao tzu
 8. 8.
  baba arazı.
  araz olduğunu anlayana kadar epeyce hırpalanıyorlar.
  ... akilluslu
 9. 9.
  1 defadan fazla olmak kaydıyla, şahsım tarafından tecrübeyle sabitlenmiş önermedir. doğrudur. ilgisiz kalırsın taparlar, ilgi manyağı yaparsın soğurlar. anlaşılan o ki nabza göre şerbet vermek en iyisi.
  ... tituspullo
 10. 10.
  (bkz: tespit tespit olalı böyle einstein görmedi)
  ... bi arkadasa bakip cikacaktim