1. 1.
    sevgili aranıyor başlığına girdim sandım. iki cümle dışında tamamı kendini tanıtıp pazarlama şeyi gibi. arabanın fotosunu da atsaydin. te allam.

sil, düzgünce yaz derdini.
    13 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
  2. 2.
    Alışveriş merkezleri, twitter instagrama fotograf koyma, dakka başı boş boş mesaj atmak yazı yazmak, bir tokmakçı bulup sabah akşam gönül eğlendirmek varken kim sikler felsefeyi bilimi, sanatı.
    (bkz: günümüz kızları temsili)
    7 -5 ... elvis presley
  3. 3.
    cinselliğin kadınlar tarafından erkeklere bahşedilen bir mükafat sayıldığı bir ülkede yaşıyoruz. normaldir. bana da her gün tonlarca erkek fikrimden zikrimden öte dış görünüşüm için mesaj atsa, çirkin bile olsam tonlarca erkek dünyanın en güzel kızıymışım
    gibi hissettirse ben de zikerim bilimini felsefesini kültürünü triplerine girerdim herhalde. muhabbetin selam, naberden öteye gitmediği, çoğunun sosyal medyaya takipçi kastığı acayip bi zamandayız. erkeklerde de problem var. aynı anda 20 kıza mesaj atıp ya biri tutarsa ümidi ile takılan arkadaşlarım var. amınakoyim bi düşündüm de içim sıkıldı. kozmos, dinler tarihi vs enetelektüel birikim gerektirecek konularda konuşmak isteyen qızlar eqlesinıasjdsıad.
    6 -6 ... t i b b
  4. 4.
    kızların hiç bilim felsefe sanat konuşmamaları
    1 -4 ... sualci
  5. 5.
    Nietzsche okuyan kizlar eklesin diye giris yapalim.
    3 ... thug life nigga
  6. 7.
    kadın erkek birlikteliği zeka gerektiren bir olay olmadığından pek de önemli değildir.
    1 ... crux ansata
  7. 7.
    tamam siz konuşun biz dinleriz ama nerdeeee birçoğunuzun aklı fikri salak saçma şeylerde.
    2 -2 ... pieces
  8. 8.
    kizlarin diyerek genelleme yapilmis oldugundan ya lis olan eksi sozluk basligi.
    1 -1 ... 5erraaa
  9. 9.
    Gayet tutarlı bir hareket. Düşünsene aq bilim felsefe konuşup sonra gidip ağzını, yüzünü, parmaklarını falan boyayıp avm'de dantelli çamaşır bakıyorsun.
    -1 ... mahmut sezar
  10. 10.
    erkeklerin de pek konuştuğu söylenemez , yalan mı?

Edit: kudurun.
    7 -6 ... peynirlipogaca