1. 1.
    asla güvenmeyin. sevgi aşk alayı yalan bunlarda. gerçekte aşkı sevgiyide yaşadım. her zaman yedekte tuttukları birileri oluyor kardeşlerim aklı olan gönül eğlendirsin.
    4 -2 ... patisever
  2. 2.
    doğru ve bu durumu yaşadım.

kendimi Atletico Madridli arda gibi hissetmiştim.
    2 ... stve
  3. 3.
    yedek olarak yorumlamak gurur kırıcıdır. sonuç olarak görüşülmekte olan erkek, kadının karar kılmak istediği adaylardan birisidir. hiç bir kadın ilk görüştüğü erkeğı seçmek zorunda değildir.
    1 -4 ... monk of monkmountain
  4. 4.
    Ne yazıkki artık günümüzde kızlar erkekleri seçiyor maalesef biriyle görüşüyorsanız onun için 2. Veya 3. Planda olma ihtimaliniz bir hayli yüksek.
    1 ... zaruri
  5. 5.
    yedek kulübesinde oturmak güzel bence.

nerdeyse hiç uğraşmadan aynı parayı alıyosun.
    -3 ... dodiyez1
  6. 6.
    Kesin bilgi mi, yayalım mı?
    -1 ... keyf kahyasi
  7. 7.
    Benim haklarımı kim yiyosa çıksın ortaya. Bırakın yedeği asil listem bile boş.
    3 ... ruhsal enfeksiyon
  8. 8.
    sevişmeden duramadıkları için. bir de çok kolay partner bulma imkanları da varken harem kuruyor orospular. bu haremlerden 8 tanesine üyeyim. inşallah sayıyı arttırırım.
    2 -1 ... dakandaz
  9. 9.
    yedektekilerin heyecan yapmasına mahal veren durumdur.
    şimdilik piston aşağı, elbet size de sıra gelecektir müsterih olun.
    1 -1 ... liliith
  10. 10.
    Yanlış önerme.
    bir kadının arabasında yedek lastik bulundurmasına gerek yoktur, çaresiz kadın moduna girdiği an ona yedek lastiğini hediye edecek yüzlerce mal erkek bulabilir,
    Yani bir erkeği kaybettiği an thanos gibi parmağını şıklatınca onlarca yeni seçenek önünde sıra olur.
    1 -1 ... dalya rock yazar