1. 1.
    lise bitip çalışma hayatına başladıklarında, ya da üniversite son sınıfa geldiklerinde karşılarına çıkan durumdur.
    o güne kadar; aşk, meşk, sevgili, iltifat, tiki saçlı çocukların peşinden koşarlar. ama bir gün geldiğinde anlarlar ki bunlar boş işler. aşk karın doyurmuyor. yakışıklı, romantik, efendi, kaslı... ama çulsuz ise çöpten farkı yok bir erkeğin.

işte o günden sonra kız değil kadın olurlar. ve kimde para varsa onun karısı olmak için uğraşırlar.
    2 ... gina carano
  2. 2.
    Sadece bir hayatım var tamam mı? insanı oluveriyorlar.
    ... label
  3. 3.
    O an genelde “ben düğün istemiyorum o parayla balayı yaparız” dedikten sonra halay başı olup halasının elini öpmesiyle gerçekleşir.
    ... frekans
  4. 4.
    bu biraz (bkz: Sprite Acımasız Gerçekler) başlığı gibi olmuş. ondan sebep aklıma şey geldi.
    ingilizce kursundan tanıştığım bir arkadaşım vardı. Ne yapsam benle gelmek, nereye gitsem bilmek istiyordu. Kankam gibi görüyorum tabi ben. birlikte gezi parkı direnişine bile gitmişliğimiz var.

Bir yemeğe gitsem yanımda herkes arkadaşım olarak biliyor. Tabi bir süre sonra bir gece telefonum çalıyor. Korkutmak için değil tabi. Aşık oldum sana demek için. Arkadaş içmiş eve gidemiyor. Yanından biri aldı telefonu evine götürüp yatırın böyle bırakmayın dedim. sabah beni arıyor tabi açtım artık görüşmek istemediğimi bana arkadaş olarak görmeyen biriyle yanyana görünmenin hoş olmayacağını izah edip kapattım. Facebook vs tüm hesaplarımdan vs silip bir çırpıda attım. Çokta severdim aslında insan olarak .

Hayat siz ona arkadaş gözüyle bakarken onun sizle evlilik hayalleri kurduğunu öğrendiğinizde yaşadığınız hayal kırıklığı. işte bu da böyle bir anım.
    3 ... veritas omnia vincit