1. 1.
  Size tüm hayatın manasinin fit bir vücud ve kylie suratlar olduğunu empoze eden sistem,sizler yaslandiginizdada hepinizi onlarin gozundeki atıklar grubuna fırlatıp artık maddi manevi somurulmeyecek olan grup olarak sizi intihara sürükleyecek olan dusunceleri kafaniza sokacaklar.Çünkü artık dünyada bir nüfus azaltma planı var ve sizler gençken ruhunuzu onlara sattiniz.
  8 -6 ... nabokovun kedisi
 2. 2.
  Kylie suratların empoze edilme sebebi kozmetik sektörüne para kazandırmak bence. Sanmiyorum intihar edilsin diye olduğunu.
  2 -1 ... entry de mi girmiyagh
 3. 3.
  Duygu kontrolsuzlugu , ayrinticiligi zeka sanip her alanda gecerli olabilecegine inanmak , dilini tutamama ( sir -ozel diye birseyin kalmamasi) , trip aşki , taklitlicilikte maratoncu olup ufak bir elestiride kriz gecirme, son olarak ask bocugune gecis surecini bir turlu atlatamama .

  Bu kadar hizli krize girildigini bilmiyordum .
  2 -3 ... evawanted
 4. 4.
  Bu hataları bir cinsiyete yüklemek değil de, genel olarak insanoğlunun yaptığı ve benim hayata bakış açıma ters olan şeyleri yanlış-hata olarak nitelendiriyorum.
  Örneğin karşı cinsin dikkatini çekmek için, garip hareketler yapmak ve yüksek ses ile konuşmak.
  Kendisini ön plana atmak ve üstün göstermek için toplum veya arkadaşların içerisinde başka bir arkadaşın kusur/yanlışlarını yüzüne vurarak küçümsemek.
  Kendisini dünyanın merkezinde görüp herkesin onu çok güzel/yakışıklı bulduğunu ve onun için ölüp bittiğini ve vazgeçilmez olduğunu düşünen, egosu boyundan büyük insanlar.
  Maddi çıkarları için birisi ile beraber olan, çıkarları doğrultusunda hareket eden insanlar.
  Karşısındakini kıskanıp, çirkeflik yaparak çemkiren insanlar.

  Bunlar bana göre insanoğlunun hataları, böyle insanlar ile muahhap olmamaya özen göstersem bile toplumda illa ki bir yerlerde karşımıza çıkıyor. Ve hazmetmiyorum bi tip insanlardan.
  4 ... hayata kifayetsiz
 5. 5.
  türban takmaları gibi birtakım hatalardır.
  2 -5 ... kivilive
 6. 6.
  Paraya tapmaları.
  5 -2 ... fait saik kabasiyanik
 7. 7.
  bazıları... bazıları çok iyi. hani nasıl diyeyim, "fazla" iyi.

  şu sigaradan bi fırt çekip uzaklara dalarak "üzerim kızım seni ben. yaklaşma bana" diyen hırbo tiplemeyi piçinden efendisine, çomarından hipsterına her erkeğe uyarlamak mümkün aslında. çünkü harbiden üzer erkek, üzüyor yani bir şekilde.

  kız üzmüyor mu, o da üzüyor ama üzdüğü erkek üzüldüğüyle kalıyor. dünyadaki toplam üzgün insan sayısı artıyor orada sadece, kolay kolay değişmiyor o erkek. sadece kırılıyor, örseleniyor vs.

  ama erkek kızı üzdüğünde kız değişiyor, çok değişiyor. bak bu fena işte. hepsi değil ama bazıları, şu "iyi" dediklerim. onların değişmesi kötü, çünkü... zaten iyi lan. zaten süper o kız. çoğu kişi farkında değil ama her erdemin maksimum noktasında o kız. her değişim negatif yönde olacak o yüzden.

  onun kırılması kötü işte, onun sonucu fena oluyor.

  binaenaleyh, bazılarının çok iyi olmaları. evet hataları bu işte.
  3 -3 ... 10610
 8. 8.
  Arabayı boyutlarını hesaplayıp alışmadan kullanmaları. Bide rahat araba kullanmamaları, kasmadan kullanırlarsa daha iyi şoför olabiliceklerine inanıyorum.
  ... dusenkenartetiklemesi
 9. 9.
  dünyadaki tek kuku onlardaymış gibi davranmaları ve türban takmaları şeklinde sıralanabilir birtakım hatalardır.
  -2 ... kivilive
 10. 10.
  türban takmaları ve çeşitli ahlaksızlıklarını bununla gizleyebileceklerini sanmalarıdır.
  2 -4 ... kivilive