1. .
  (bkz: erkeklerin güvenebileceği az sayida kız kalması)
  2 -2 ... slash
 2. .
  (bkz: bir elin parmaklarını geçmemek)
  1 ... trexxxxx
 3. .
  "keşke bölünerek çoğalsalar" şeklindeki bir serzenişe sebep olan olaydır.
  *
  2 ... hepeksihepeksi
 4. .
  doğru önermedir. fazla kalmadık.
  2 ... kevin
 5. .
  (bkz: insanların birbirine güveninin kalmaması)
  (bkz: toplumdaki ruhsal bozulmalar)
  ... comengineer
 6. .
  sanal ortam için doğru bir önermedir.
  ... reddiplomat
 7. .
  insanların ne hale geldiğini açıkça gösteren bir durum
  bir erkek olarak çevreme baktığımda sürekli farklı farklı kızların bazı bölgelerine bakmayan, onlar hakkında yorum yapmayan, arkadaşları hakkında dahi kötü şeyler düşünmeyen fazla kişi bulamıyorum.. hatta bir elimin parmak sayısını tamamlayamıyor..
  böyle bir durumda insanın en iyi arkadaşları da dişi ise durum çok kötü.. çünkü iyi olan, güvenilir olan erkek o arkadaşlarını iğrenç insanlardan korumak ister, ama kızlar genelde erkeklerdek boş özelliklere, dış görünüşe taparlar ve en pis insanlara bile güvenmek isterler..
  işte bu durumda o erkeklerin gerçek yüzünü açık açık anlatmak dışında nasıl bir çare var ki acaba?

  eklemek istediğim bir şey:
  evet erkeklerin güvenebileceği kız sayısı da çok az artık.. ama kesinlikle güvenilir erkekten daha çok güvenilir kız var şu dünyada.. bu yüzden erkeklerle arkadaşlık edesim yok...
  1 ... kizilbirbayrak
 8. .
  eşitliğin öte yanıdır.
  (bkz: vermemiş olan az sayıda kız kalması)
  ... atgmuls
 9. .
  etki-tepki dir. kendimize "neden?" sorusunu sordugumuzda en mantıklı cevabın bu olduğunu rahatlıkla anlayabiliriz. erkekler neden güvenilmez hale geldi? neden bu kendine piç kelimesini yakıstıran insanlar meydana çıktı? o insanlarınmı suç peki? * tep sebebi kızlardır. kızların isteklerine göre zamanın erkekleri kendilerini çeşitli şekillere sokuyorlar. başka bir sebep * zaman erkekleri cinselliğe aç, önünde bu kadar imkan varken uçanı kaçanı yapmak dururken neden kızların kendisine güvenebileceği bir erkek olsunki? sonucta erkek 30 yaşında bulur birini evlenir ondan öncesi hiç yaşanmamış gibi olur. kısacası zamanın kızları nasıl istiyorsa erkeklerde öle oluyor aslında..
  2 ... kum torbasi
 10. .
  (bkz: bir sen bir ben işte)
  ... saipsiz